Kuro padavimo transporteris 2000 mm ilgio

405.00

Palyginti
  • Tik raudonos spalvos.
  • Ilgis – 2000mm
  • Tinka NBE ir OPOP granuliniams katilams.
  • Pagaminta Danijoje.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Kuro padavimo transporteris 2000mm Ilgio

Granulinio katilo kuro padavimo transporteris 2000mm ilgio, pagamintas Danijoje. Gali būti tik raudonos spalvos. Tinka visiems OPOP ir NBE (BlackStar+, RTB) gaminamiems granuliniams katilams.

Kuro padavimo transporteris gali būti 2000mm arba 3000mm ilgio. Tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir norų. Granulės tai tokia kieto kuro rūšis, kurią labai lengva kontroliuoti automatiniu būdu. Kuro padavimo transporteris yra tas padėjėjas, kuris automatizuoja granulių padavimą.  Transporteris yra naudojamas granulių pristatymui į katile esantį degiklį.  Jo paduodamos granulės krenta ant degiklio ir ten užsidega. taip vyksta degimas ir Jūsų namuose vyksta nuolatinis šilumos palaikymas. Turint visiškai automatizuotą granulinį katilą Jūsų rūpesčių sąrašas stipriai susitrauks ir galėsite skirti daugiau laiko savo hobiams. Arba tiesiog palaimingai kiurksoti ant sofos prie televizoriaus.

Kuro padavimo transporteris 2000mm ilgio tinka OPOP ir NBE granuliniams katilams.