Tylaus veikimo kompresorius skirtas NBE, OPOP granuliniams katilams

352.00

Palyginti
  • Tylaus veikimo kompresorius skirtas veiksmingam degiklio valymui.

  • Tik paskambinę šiuo numeriu: +37061135535 arba parašę į info@katilas.lt gausite ypatingą nuolaidos kodą, kurios vertė siekia net 100€! Nuolaida galioja tik komplektuojant su katilu.

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Tylaus veikimo kompresius

Tylaus veikimo kompresorius skirtas veiksmingam degiklio valymui. Jeigu šį kompresorių komplektuojate kartu su katilu tai Jums pasiūlysime specialią kainą. Tiesiog paskambinkite šiuo numeriu +37061135535 arba prašykite el. paštu:  info@katilas.lt ir gausite specialų nuolaidos kodą, kurios vertė siekia 100€.

Tinkančius katilus rasite čia.

NBE

NBE Production A/S jau 10 metų karaliauja Lietuvos rinkoje ir yra vertinama daugelio vartotojų. Black Star+ tai ypatingas kompanijos kūrinys, padėsiantis Jums taupyti laiką ir pinigus, kurių nuolatos ir taip trūksta!

Šiandien kompanija turi daugiau nei 60,000 patikrintų ir veikiančių sistemų visame pasaulyje. Jie taip pat užkariavo ~65% Danijos rinkos. NBE Production A/S didžiausią dėmesį skiria savo produktų pritaikymui vidutiniam žmogui, su vidutinėmis pajamomis. Tai reiškia, jie siekia užtikrinti aukščiusią kokybę, bei įdiegti naujausias technologijas už visiems prieinamą kainą. Tai ypač naudinga lietuviams, nes juk visad norime įsigyti kuo pigesnį, bet ilgaamžiškesnį ir kokybišką daiktą, kuris nebūtų pagamintas Kinijoje. Štai ir jis!