NBE BlackStar+ granulinio katilo kuro talpa 280l

594.00 537.00

Palyginti
  • Talpa parduodama BE katilo, nuotraukose matote pavyzdį kaip jie atrodo kartu.
  • Tik juodos spalvos.
  • Pagaminta Danijoje.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

NBE BlackStar+ granulinio katilo kuro talpa 280l.

Kuro talpa 280l tinka visiems BlackStar+ modeliams. NETINKA montavimui prie OPOP Black Star granulinių katilų.  Šildymo sezono metu 280l kuro talpos užtenka 4-5 dienoms. Priklausomai nuo Jūsų katilo nustatymų degimo trukmė gali skirtis.

Talpą galima montuoti tiek dešinėje tiek kairėje katilo pusėje. Tik juodos spalvos. Šiai talpai tinkančius katilus galite rasti čia.

NBE

NBE Production A/S jau 10 metų karaliauja Lietuvos rinkoje ir yra vertinama daugelio vartotojų. Black Star+ tai ypatingas kompanijos kūrinys, padėsiantis Jums taupyti laiką ir pinigus, kurių nuolatos ir taip trūksta!

Šiandien kompanija turi daugiau nei 60,000 patikrintų ir veikiančių sistemų visame pasaulyje. Jie taip pat užkariavo ~65% Danijos rinkos. NBE Production A/S didžiausią dėmesį skiria savo produktų pritaikymui vidutiniam žmogui, su vidutinėmis pajamomis. Tai reiškia, jie siekia užtikrinti aukščiusią kokybę, bei įdiegti naujausias technologijas už visiems prieinamą kainą. Tai ypač naudinga lietuviams, nes juk visad norime įsigyti kuo pigesnį, bet ilgaamžiškesnį ir kokybišką daiktą, kuris nebūtų pagamintas Kinijoje. Štai ir jis!