Apie katilas.lt

Katilas.lt – tai elektroninė parduotuvė, priklausanti „Green Energy Innovation Centre“ įmonei, kuri buvo įkurta dar 2009 metais. Įvertinusi klientų poreikius ir norėdama palengvinti prekių įsigijimo procesą, įmonė įkūrė elektroninę parduotuvę – Katilas.lt. Tai parduotuvė, skirta ne tik jauniems ir įgudusiems vartotojams. Mes norime, kad kiekvienas besidomintis mūsų prekėmis, galėtų lengvai, saugiai ir paprastai surasti viską, ko jam reikia. Mums svarbiausia – klientas ir jo poreikiai, siekiame kuo greičiau ir išsamiau atsakyti į visas užklausas, bei patarti katilų, vandens šildytuvų, oro kondicionierių – šilumos siurblių, saulės kolektorių, maišytuvų, praustuvų įsigijimo ir naudojimo klausimais.

Šioje parduotuvėje rasite išskirtinių granulinių katilų Biotech (Austrija), NBE (Danija), Opop (Danija/Čekija) bei kitų žinomų gamintojų aukštos kokybės įrenginių. Taip pat siūlome gausų kieto kuro katilų pasirinkimą iš populiariausių Atmos (Čekija), Kalvis (Lietuva) gamintojų, bei dujinius katilus Viessmann (Vokietija). Vandens šildytuvai pačių garsiausių firmų – ACV, Galmet, Gorenje, Immergas.

Čia rasite ne tik katilų, bet ir saulės kolektorių (Junkers), šilumos siurblių (Daikin, Junkers), oro kondicionierių (Daikin), maišytuvų ir praustuvų (Duravit, Gustavsberg, IDO, Laufen).

Mūsų vertybės

Kokybė

Jaučiame atsakomybę už savo veiksmus, produktus ir teikiamas paslaugas. Gerbiame visus klientus nepriklausomai nuo jų amžiaus, rasės ir išsilavinimo. Vertiname savo darbuotojus ir jų pastangas siekti aukštų rezultatų. Suvokiame, kad sėkmė yra ne tik uždirbtas pelnas, bet ir klientų požiūris į mus bei darbuotojų pasitenkinimas darbu.

Inovacijų taikymas

Nuolat analizuojame rinkos pokyčius, inovacinius sprendimus tiek dizaino, tiek technologijų srityse. Ieškome naujų produktų, atitinkančių aukščiausius standartus ir pranokstančių klientų lūkesčius. Tobuliname ne tik produktus, bet ir paslaugų teikimo procesą.

Augimas

Auginame ne tik patį verslą, bet ir darbuotojus. Mes vertiname visapusiškas ir tobulėti norinčias asmenybes, todėl suteikiame galimybę darbuotojams gilinti savo žinias ir kelti kompetencijas. Mūsų tikslas – nuolat judėti pirmyn ir auginti verslą kartu su naujomis rinkos tendencijomis.