info-clr

Specialistų konsultacijos

Turintys patirtį kvalifikuoti specialistai suteiks reikiamas konsultacijas telefonu ar Jums atvykus pas mus ( Savanorių pr. 159 A, Vilnius) ir pateiks rekomendacijas kaip pasirinkti Jūsų individualius poreikius labiausiai atitinkančią modernią šildymo, oro kondicionavimo ar kitą įrangą už konkurencingą kainą.

truck (1)

Prekių pristatymas

Prekes pristatome į namus, siuntų taškus ir paštomatus visoje Lietuvoje. Prekių pristatymo kaina nurodoma užsakyme ar Pirkimo -pardavimo sutartyje.

Prekių pristatymo sąlygos:

  • Į namus galima užsisakyti visų prekių pristatymą be dydžio ir svorio apribojimų.
  • Omniva paštomatu galima užsisakyti tik tų prekių pristatymą, kurios atitinka dydžio (39 x 38 x 64 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.
  • DPD paštomatu galima užsisakyti tik tų prekių pristatymą, kurios atitinka dydžio (61 x 44 x 37 cm) bei svorio (iki 20 kg) apribojimus.
  • LP Express paštomatu galima užsisakyti tik tų prekių pristatymą, kurios atitinka dydžio (35 x 61 x 74,5 cm) bei svorio (iki 30 kg) apribojimus.
  • Už pristatymą į Kuršių Neriją yra imamas papildomas mokestis.
  • Atskirais Pardavėjo numatytais atvejais gali būti taikomos nemokamo pristatymo sąlygos.
  • Prekių pristatymo terminas yra neilgiau kaip 5 kalendorinės dienos, jeigu prekės yra sandėlyje.
    Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus arba prekių nėra sandėlyje, jos bus pristatytos per terminą, kuris yra suderinamas su Jumis.
  • Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.
label

Aptarnavimas ir montavimas

Katilų, oro kondicionierių, šilumos siurblių paleidimą-derinimą ir techninį aptarnavimą ar remontą atlieką tik turintys reikiamą kvalifikaciją New Heat grupės įmonių darbuotojai arba kiti partneriai. Esant poreikiui galime atlikti įrangos montavimą arba rekomenduoti mūsų partnerius.

Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai.
Garantinis laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo prekės įsigijimo dienos, kitais atvejais po jos pirmojo paleidimo dienos, todėl būtina išsaugoti pirkimą patvirtinantį dokumentą pagal LR teisės aktų reikalavimus.

Montavimo darbų, serviso darbų garantija nustatoma kiekvienu atveju individualiai ir nurodoma pasiūlymuose, sutartyse.