Granulinis katilas Biotech PZ101RL 101 kW

Palyginti
  • Kilmės šalis – Austrija. Gamintojas – Biotech Energietechnik GmbH.
  • Efektyvumas 95,1 %.
  • Kuras – medienos granulės Ø 6 – 8 mm.
  • Nuotolinis valdymas išmaniuoju telefonu, kompiuteriu.
  • Automatinė karšto oro uždegimo sistema.
  • Katilo galios moduliacija nuo 10 iki 100 procentų.
  • Unikalus dvigubas degimo valdymas DCC® naudojant oro masės jutiklius ir lambda zondą leidžia automatiškai prisitaikyti prie skirtingų kuro savybių ir efektyviai gaminti šilumą, sudeginant mažiau kuro.
  • Kainos derinamos individualiai.

*Pristatymas: Prekė gaminama pagal užsakymą.

Sblizingas
Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Aprašymas

PZ101RL 101kW

Iš PZ101RL 101kW katilo kuro talpyklos, kuro padavimo sraigtu granulės transportuojamos į degimo kamerą ir beriamos ant degiklio. Automatinė karšto oro uždegimo sistema uždega granules. Degimas reguliuojamas DCC® su lambda zondu ir oro masės jutikliais. Lambda zondas kontroliuoja kuro padavimo sraigto sinchronizaciją su oro tiekimu, taip švarus degimas užtikrinamas kiekviename galios intervale. Šilumokaityje karštų degimo dujų energija perduodama vandeniui. Kuro padavimo sistemos ir šilumokaičio valymas vyksta automatiškai.

capture 9
Biotech granulinis katilas PZ101RL 101kW su itin efektyviu austrišku vamzdeliniu šilumokaičiu, karščiui atspariu degikliu iš nerūdijančio plieno ir didele pelenų talpykla su pelenų šalinimo funkcija. Taip pat jame yra įmontuota iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta degimo kamera nereikalaujanti didelių priežiūros/valymo pastangų bei korpusas su itin efektyvia izoliacija. PZ101RL 101kW katilo ir kuro talpyklos sistema lengvai išardoma, todėl nekyla rūpesčių dėl sistemos įrengimo Jums patogioje vietoje. Biotech granuliniame katile jau yra integruotas šildymo kontūro valdymas; vienas karšto vandens ruošimo talpos jutiklis, vienas akumuliacinės talpos jutiklis ir kontaktas kuro padavimo įrangai prijungti.

Biotech katilo viršuje yra dūmtraukio, paduodamojo ir grįžtamojo vandens atvamzdžių pajungimas, o pačiame katile reguliuojamo greičio ištraukimo ventiliatorius ir antrinio oro ventiliatorius. Taipogi, katilo komplektacijoje yra aiškus 5,7 col. jutiklinis ekranas su lengvai valdomu meniu ir išorinis kontaktas katilo valdymui (paleidimui/ stabdymui).

Biotech

Austrijos kompanija Biotech nuo pat savo įsteigimo siekė kurti inovatyvias technologijas tausojančias gamtą ir žmogaus finansus. Viena geriausiai žinomų, pelniusių daugiausiai apdovanojimų ir naudojama visuose Biotech granuliniuose katiluose yra DCC Dual Combustion Control® (liet. Dviguba degimo kontrolė) sistema. DCC® sistema yra unikali degimo sistema pagrįsta oro masės jutikliais ir lambda sensoriumi. Lambda zondas tiesiogiai įmontuotas katilo dūmų šalinimo vietoje nuolat teikia duomenis apie išmetamosiose dujose likusį nesudegusio deguonies kiekį bei kontroliuoja kuro padavimo sraigto sinchronizaciją su oro tiekimu. Naudojant šią technologiją drauge su oro masės jutikliais, kuro būklė automatiškai atpažįstama ir kompensuojama. DCC® technologija padeda pasiekti didelį efektyvumą, patikimą veikimą ir mažą į aplinką išmetamų teršalų kiekį kiekviename galios intervale.

Privalumai: 

capture 4Biotech granulinių katilų degikliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris užtikrina trumpą reakcijos laiką į dalinius perkrovimus, nereikalauja jokių papildomų saugos priemonių nuo karščio ir išlieka ilgaamžis. Negana to, degimo grotelės kiekvieną dieną automatiškai pašalina visus degimo likučius.

 

capture 5Mikroprocesorinis valdymo blokas suteikia paprastą ir lengvai valdomą operacinę sistemą naudojant modernią mikroprocesoriaus kontrolės sistemą su skystųjų kristalų ekranu. Jeigu kontrolės sistemą naudojate namie Jums tereikia nustatyti norimą temperatūrą namų termostate, o visa kita atliks katilas.

 

capture 6Reguliuojamas kuro padavimo sraigtas perkelia granules į degimo rezervuarą. Ši sistema 100% panaikina tikimybę užsidegti visoms talpykloje esančioms granulėms, nes jų padavimo metu degiklis ir granulių talpykla yra visiškai atskirti dviejose vietose:

  1. Granulių padavimo kelyje po sraigto.
  2. Vacu-Trans sistemoje, tarp granulių rezervuaro ir granulių talpyklos.

capture 7Granulių transportavimo sistema Vacu-Trans tai didelio efektyvumo siurbimo turbina, kuri perkelia granules iš sandėliavimo vietos į talpyklą katile. Siurbimo linijos žarna gali būti iki 20m ilgio. Dėka šios sistemos katilą galima statyti Jums patogioje vietoje, nepriklausomai nuo granulių talpyklos įrengimo vietos. Taip pat pašalinama daug architektūrinių problemų, nes nereikia bandyti sutalpinti visko į vieną patalpą. O svarbiausia, kad padavimo metu neiškils paviršinių kliūčių ar kitų galimų problemų dėl padavimo žarnos įrengimo.

capture 8Tik katilas švariomis sienomis gali užtikrinti kokybišką šilumos sistemos perdavimą vandeniui. Būtent todėl šie katilai turi įmontuotą pilnai automatizuotą valymo sistemą. Ji automatiškai išvalo visus pelenų likučius patekusius ant sienų. Nebereikės rankiniu būdu šveisti katilo ar reguliuoti valymo proceso. Viską už Jus padarys pilnai automatizuota Biotech granulinio katilo sistema ir svarbiausia, kad valymas bus atliekamas kiekvieną dieną.

 

Kodėl verta naudotis granuliniais katilais:

capture 1Biotech kuria aplinkai draugiškas šildymo sistemų technologijas, kurios leidžia naudojant medieną kaip kurą, kiekvienam asmeniškai prisidėti prie energijos tausojimo. Mediena yra neutrali CO2., todėl deginant medį į aplinką patenka tik tiek CO2  kiek augdamas pasisavino medis. Maža oro tarša tai ne vienintelis pliusas šio tipo šildymo sistemų, pavyzdžiui, granulinės šildymo sistemos sukuria labai mažai pelenų, todėl aplinka taip pat mažiau teršiama kietosiomis dalelėmis.

 

capture 2Galimybė sumažinti šildymo išlaidas iki 50%. Viena iš priežasčių tai mažas medienos kainos svyravimas palyginus su dujų ar kitų energijos šaltinių kainomis.

 

 

capture 3Resursai ir ateitis garantuota dėl savaime atsinaujinančių resursų. Kiekvienais metais mūsų regione yra išgaunama daugiau medienos nei iš tikrųjų suvartojama. Tačiau šildymas granulėmis tikrai nekelia grėsmės miškams, nes granulės yra gaminamos tik iš šalutinių medienos produktų (pjuvenų).

Techninė specifikacija

Techninė specifikacija

Techniniai duomenys Matavimo vienetas Dydis
Galios reguliavimo diapazonas kW 24,3 – 101
Nominali galia kW 101
Apšildomas plotas 1010
Katilo klasė    
Maksimali iš katilo išeinančio vandens temperatūra 0C Iki 85
Į katilą grįžtančio vandens temperatūra 0C  
Darbinis slėgis bar 3
Katilo valdymas internetu   Yra
Jutiklinis ekranas su lengvai valdomu meniu   Yra
GSM* modulis   Yra
Visiškai automatizuota katilo uždegimo funkcija.

Yra
DCC® **dviguba degimo kontrolė   Yra
Lambda zondas   Yra
Visiškai automatizuotas vamzdelinio šilumokaičio valymas   Yra
Visiškai automatizuotas degiklio valymas   Yra
Visiškai automatizuotas degiklio valdymas   Yra
CE ***atitikties ženklas CE
Katilo korpusas su efektyvia izoliacija   Yra
Kuro talpa montuojama ir iš kitos pusės   Nėra
Vamzdelinis šilumokaitis   Yra
Karščiui atsparus degiklis iš nerūdijančio plieno   Yra
Pelenų talpykla   Yra
Pelenų sutankinimo funkcija   Yra
Reguliuojamo greičio ištraukimo ventiliatorius   Yra
Reguliuojamo greičio pirminio oro ventiliatorius   Yra
Reguliuojamo greičio antrinio oro ventiliatorius   Yra
Granulių talpa su tuščia/pilna indikatoriumi   Yra
Kuro siurbimo turbina   Yra
EEM modulis   Yra
Matmenys
Katilo plotis mm 1891,5
Katilo gylis mm 1232,5
Bendras gylis mm 1375
Katilo aukštis mm 2020
Dūmtraukio jungties aukštis mm 1988
Išėjimo srauto jungties aukštis mm 139,5
Įėjimo srauto jungties aukštis mm 1458
Ventiliacijos angos aukštis mm 1545
Dūmtraukio jungties skersmuo mm 200
Bendras katilo svoris kg 1153
Vandens kiekis l 273
Automatinė kuro talpa kg 323
Pelenų talpa l 2 * 42
Jungtys
Išėjimo srauto 2
Įėjimo srauto 2
Katilo ventiliacijos 1
Vandens išleidimo iš katilo 1/2
Šildymo sistemos vandens srauto pasipriešinimas
ΔT=20K mbar 5
ΔT=10K mbar 20
Dujų emisijos vertės
Pilnos apkrovos dujų temperatūra 0C 110
Dalinės apkrovos dujų temperatūra 0C 73
Pilnos apkrovos dujų srautas g/s 52
Dalinės apkrovos dujų srautas g/s 13
Pilnos apkrovos CO2 dujų kiekis % 15,1
Dalinės apkrovos CO2 dujų kiekis % 13,7
Tiekiamo vandens slėgis mbar/Pa 0.05-5/0,02-20
Naudojamos elektros energijos galia
Budėjimo režime W 15
Užpildymo režime (turbina) W 3200
Grotelių valymo režime W 65
Paruošiamojo užpildymo režime W 75
Uždegimo režime W 1020
100 % efektyvumo režime W 200
Minimalūs atstumai iki sienų
Galinėje dalyje mm 700
Kairėje pusėje mm 500
Dešinėje pusėje mm 750
Atstumas priekinėje dalyje – ne mažesnis kaip mm 900
Minimalus lubų aukštis mm 2500
Triukšmo lygis
Darbiniame režime dB 35
Siurbimo režime dB 70

* GSM modulis – tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjį telefoną atsisiuntęs specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę), vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.
** Raidės “CE” yra prancūzų kalbos frazės “Conformité Européene”, (liet. „Europos patvirtinimas“) santrumpa. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes ir reiškia, jog:
• gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;
• gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;
• gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);
• gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.
***DCC® (Dual CombustionControl) – dviguba degimo kontrolė, kuri tausoja gamtą dėl minimalaus išmetamų teršalų kiekio ir nedidelių kuro sąnaudų.