Granulinis katilas Biotech PZ35RL 35 kW

Palyginti
  • Kilmės šalis – Austrija. Gamintojas – Biotech Energietechnik GmbH.
  • Efektyvumas 93 %.
  • Kuras – medienos granulės Ø 6 – 8 mm.
  • Nuotolinis valdymas išmaniuoju telefonu, kompiuteriu.
  • Automatinė karšto oro uždegimo sistema.
  • Katilo galios moduliacija nuo 10 iki 100 procentų.
  • Unikalus dvigubas degimo valdymas DCC® naudojant oro masės jutiklius ir lambda zondą.
  • Kaina derinama individualiai.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Sblizingas
Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

PZ35RL 35kW

Iš PZ35RL 35kW katilo kuro talpyklos, kuro padavimo sraigtu granulės transportuojamos į degimo kamerą ir beriamos ant degiklio. Automatinė karšto oro uždegimo sistema uždega granules. Degimas reguliuojamas DCC® su lambda zondu ir oro masės jutikliais. Lambda zondas kontroliuoja kuro padavimo sraigto sinchronizaciją su oro tiekimu, taip švarus degimas užtikrinamas kiekviename galios intervale. Šilumokaityje karštų degimo dujų energija perduodama vandeniui. Kuro padavimo sistemos ir šilumokaičio valymas vyksta automatiškai.

capture 9
Biotech granulinis katilas PZ35RL 35kW su itin efektyviu austrišku vamzdeliniu šilumokaičiu, karščiui atspariu degikliu iš nerūdijančio plieno ir didele pelenų talpykla su pelenų šalinimo funkcija. Taip pat jame yra įmontuota iš aukštos kokybės medžiagų pagaminta degimo kamera nereikalaujanti didelių priežiūros/valymo pastangų bei korpusas su itin efektyvia izoliacija. PZ35RL 35kW katilo ir kuro talpyklos sistema lengvai išardoma, todėl nekyla rūpesčių dėl sistemos įrengimo Jums patogioje vietoje. Biotech granuliniame katile jau yra integruotas šildymo kontūro valdymas; vienas karšto vandens ruošimo talpos jutiklis, vienas akumuliacinės talpos jutiklis ir kontaktas kuro padavimo įrangai prijungti.

Biotech katilo viršuje yra dūmtraukio, paduodamojo ir grįžtamojo vandens atvamzdžių pajungimas, o pačiame katile reguliuojamo greičio ištraukimo ventiliatorius ir antrinio oro ventiliatorius. Taipogi, katilo komplektacijoje yra aiškus 5,7 col. jutiklinis ekranas su lengvai valdomu meniu ir išorinis kontaktas katilo valdymui (paleidimui/ stabdymui).

Biotech

Austrijos kompanija Biotech nuo pat savo įsteigimo siekė kurti inovatyvias technologijas tausojančias gamtą ir žmogaus finansus. Viena geriausiai žinomų, pelniusių daugiausiai apdovanojimų ir naudojama visuose Biotech granuliniuose katiluose yra DCC Dual Combustion Control® (liet. Dviguba degimo kontrolė) sistema. DCC® sistema yra unikali degimo sistema pagrįsta oro masės jutikliais ir lambda sensoriumi. Lambda zondas tiesiogiai įmontuotas katilo dūmų šalinimo vietoje nuolat teikia duomenis apie išmetamosiose dujose likusį nesudegusio deguonies kiekį bei kontroliuoja kuro padavimo sraigto sinchronizaciją su oro tiekimu. Naudojant šią technologiją drauge su oro masės jutikliais, kuro būklė automatiškai atpažįstama ir kompensuojama. DCC® technologija padeda pasiekti didelį efektyvumą, patikimą veikimą ir mažą į aplinką išmetamų teršalų kiekį kiekviename galios intervale.

Privalumai:

capture 4Biotech granulinių katilų degikliai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris užtikrina trumpą reakcijos laiką į dalinius perkrovimus, nereikalauja jokių papildomų saugos priemonių nuo karščio ir išlieka ilgaamžis. Negana to, degimo grotelės kiekvieną dieną automatiškai pašalina visus degimo likučius.

 

capture 5Mikroprocesorinis valdymo blokas suteikia paprastą ir lengvai valdomą operacinę sistemą naudojant modernią mikroprocesoriaus kontrolės sistemą su skystųjų kristalų ekranu. Jeigu kontrolės sistemą naudojate namie Jums tereikia nustatyti norimą temperatūrą namų termostate, o visa kita atliks katilas.

 

capture 6Reguliuojamas kuro padavimo sraigtas perkelia granules į degimo rezervuarą. Ši sistema 100% panaikina tikimybę užsidegti visoms talpykloje esančioms granulėms, nes jų padavimo metu degiklis ir granulių talpykla yra visiškai atskirti dviejose vietose:

  1. Granulių padavimo kelyje po sraigto.
  2. Vacu-Trans sistemoje, tarp granulių rezervuaro ir granulių talpyklos.

capture 7Granulių transportavimo sistema Vacu-Trans tai didelio efektyvumo siurbimo turbina, kuri perkelia granules iš sandėliavimo vietos į talpyklą katile. Siurbimo linijos žarna gali būti iki 20m ilgio. Dėka šios sistemos katilą galima statyti Jums patogioje vietoje, nepriklausomai nuo granulių talpyklos įrengimo vietos. Taip pat pašalinama daug architektūrinių problemų, nes nereikia bandyti sutalpinti visko į vieną patalpą. O svarbiausia, kad padavimo metu neiškils paviršinių kliūčių ar kitų galimų problemų dėl padavimo žarnos įrengimo.

capture 8Tik katilas švariomis sienomis gali užtikrinti kokybišką šilumos sistemos perdavimą vandeniui. Būtent todėl šie katilai turi įmontuotą pilnai automatizuotą valymo sistemą. Ji automatiškai išvalo visus pelenų likučius patekusius ant sienų. Nebereikės rankiniu būdu šveisti katilo ar reguliuoti valymo proceso. Viską už Jus padarys pilnai automatizuota Biotech granulinio katilo sistema ir svarbiausia, kad valymas bus atliekamas kiekvieną dieną.

 

Kodėl verta naudotis granuliniais katilais:

capture 1Biotech kuria aplinkai draugiškas šildymo sistemų technologijas, kurios leidžia naudojant medieną kaip kurą, kiekvienam asmeniškai prisidėti prie energijos tausojimo. Mediena yra neutrali CO2., todėl deginant medį į aplinką patenka tik tiek CO2  kiek augdamas pasisavino medis. Maža oro tarša tai ne vienintelis pliusas šio tipo šildymo sistemų, pavyzdžiui, granulinės šildymo sistemos sukuria labai mažai pelenų, todėl aplinka taip pat mažiau teršiama kietosiomis dalelėmis.

 

capture 2Galimybė sumažinti šildymo išlaidas iki 50%. Viena iš priežasčių tai mažas medienos kainos svyravimas palyginus su dujų ar kitų energijos šaltinių kainomis.

 

 

capture 3Resursai ir ateitis garantuota dėl savaime atsinaujinančių resursų. Kiekvienais metais mūsų regione yra išgaunama daugiau medienos nei iš tikrųjų suvartojama. Tačiau šildymas granulėmis tikrai nekelia grėsmės miškams, nes granulės yra gaminamos tik iš šalutinių medienos produktų (pjuvenų).