Granulinis katilas NBE Black Star+ 10 kuro talpa 380l 5 EMISIJOS KLASĖ

4,090.00 3,790.00

Palyginti
 • Kilmės šalis – Danija. Gamintojas – NBE ProductionA/S .
 • Efektyvumas 95 %.
 • Kuras – medienos granulės Ø 6 – 8 mm.
 • Nominali galia 12 kW.
 • 5 emisijos klasės.
 • Katilas su 380l kuro talpa.
 • V13 liečiamu ekranu katilo valdiklis (Android).
 • Lambda zondas.
 • Traukos reguliatorius WOLF Ø 130 – 150.
 • Moduliacinis degiklis (10-100% ). Kiekvienam procentui apskaičiuojantis kuro kiekį didindamas efektyvumą.
 • Nemokamas katilo aptarnavimas bei pagalba internetu 24/7.
 • 60 mėnesių garantija katilo korpusui, 24 mėnesių garantija mechaninei ir elektrinei daliai.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Granulinis katilas NBE Black Star+ 10

Nuolat žingsniu priekyje danų kompanija NBE  Production A/S pristato savo naujausią kūrinį  – granulinį katilą Black Star+ 10kW. Naujasis granulinis katilas ne tik ypatingai efektyvus (95 %), bet ir lengvai valomas. Jo priežiūra sugebės pasirūpinti ne tik stiprus, augalotas vyras, bet ir gležna, miniatiūrinė moteriškė.  Dėka automatizuoto pelenų surinkimo bei šalinimo į didžiulę pelenų talpą, ją ištuštinti reikės tik keletą kartų per sezoną ir tai sumažins Jūsų laiko švaistymą nereikalingiems pasivaikščiojimams nešiojant katilo “šiukšles”. NBE Production A/S kompanija pasirūpino, kad Black Star+ 10kW būtų stabili bei patikima degimo kontrolė, kurią užtikrina lambda zondas. Ir visa tai jau yra standartinėje komplektacijoje!

Black Star+ produktas pasižymi ilgaamžiškumu, ekonomiškumu ir patogumu naudotis. Tai reiškia, kad įsigijus šį katilą neteks rautis plaukų nuo streso ir po keleto metų ieškoti naujo. Taip pat nereikės vasaros metu veržtis diržų, kad žiemą įpirktumėte kurą. O svarbiausia, šis katilas reiškia, kad savo vakarus galėsite leisti su šeima, o ne katilinėje. Kodėl? Nes jis valdomas internetu! Plius katilą “maitinti” tereikia kartą per savaitę (priklausomai nuo turimos granulių talpos). Turėdami šį katilą būsite laisvi ir nevaržomi, jokių papildomų “vaikų” namie, kurie nuolatos alkani ir kurių negalima palikti vienų.

Granulinis katilas NBE Black Star+ 10 kW taip pat turi interneto prieigą, kuri leidžia vartotojui daug lengviau kontroliuoti savo katilą naudojant Stokercloud programėlę. Užregistravę savo katilą šioje bendruomenėje, galėsite ne tik jį valdyti ir keisti nustatymus nuotoliniu būdu, bet ir naudotis visais atnaujinimais bei gauti perspėjimus į elektroninį paštą ir/arba sms žinute. Kad galėtumėte naudotis šia paslauga Jums tereikia interneto ir išmaniojo įrenginio (tokio kaip mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris). Dar vienas didelis privalumas naudojant StokerCloud programėlę yra tai, kad Jūsų katilą taip pat galės stebėti ir oficialūs atstovai Lietuvoje, kurie iškilus problemoms ar atsiradus gedimui turės galimybę juos pašalinti nuotoliniu būdu. Išvykstant atostogauti nebereikės prašyti kaimynų kad patikrintų/užkurtų katilą. Tą galėsite daryti patys nuotoliniu būdu ir palikti savo “mažylį” serviso auklių priežiūroje. Tik nepamirškite iš anksto pranešti apie savo išvykimą!

Danų kompanija NBE Production A/S granulinius degiklius, kurie jau yra šiame katile, gamina daugiau nei 15 metų, pastoviai atnaujindama, tobulindama ir visokeriopai pritaikydama augantiems klientų poreikiams.

NBE

NBE Production A/S jau 10 metų karaliauja Lietuvos rinkoje ir yra vertinama daugelio vartotojų. Black Star+ 10kW tai ypatingas kompanijos kūrinys, padėsiantis Jums taupyti laiką ir pinigus, kurių nuolatos ir taip trūksta!

Šiandien kompanija turi daugiau nei 60,000 patikrintų ir veikiančių sistemų visame pasaulyje. Jie taip pat užkariavo ~65% Danijos rinkos. NBE Production A/S didžiausią dėmesį skiria savo produktų pritaikymui vidutiniam žmogui, su vidutinėmis pajamomis. Tai reiškia, jie siekia užtikrinti aukščiusią kokybę, bei įdiegti naujausias technologijas už visiems prieinamą kainą. Tai ypač naudinga lietuviams, nes juk visad norime įsigyti kuo pigesnį, bet ilgaamžiškesnį ir kokybišką daiktą, kuris nebūtų pagamintas Kinijoje. Štai ir jis!

Žinomiausių gamintojų granuliniai katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės tel.: +370 611 35535; +370 68611089 ir +370 686 13772 arba info@katilas.lt

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Efektyvumas, %

95

Naudojamas kuras

Medienos granulės

Minimali galia, kW

3

Nominali galia, kW

12

Apšildomas plotas, iki m²

150

Kuro talpyklos pripildymo tūris, l

380

Katilo klasė

5

Katilo valdymas internetu

Yra

Jutiklinis ekranas

Yra

Automatizuota uždegimo funkcija

Yra

Lambda zondas

Yra

Automatizuotas degiklio valdymas

Yra

Automatizuotas degiklio valymas

Yra

CE atitikties ženklas ³

CE

Degiklis iš nerūdijančio plieno

Yra

Pelenų talpykla

Yra

Pelenų šalinimas į išorinę talpą

Yra

Katilo plotis, mm

490

Katilo gylis, mm

969

Katilo aukštis, mm

1113

Dūmtraukio skersmuo, mm

130

Bendras katilo svoris, kg

162

Vandens kiekis, l

36

Efektyvumo intervalas, %

91 – 95, 95 – 99

Galios intervalas, kW

11 – 25 kW

Kuro rūšies filtras