Laufen Palomba Praustuvas Plačiais Kraštais 80 x 50 cm.

640.00 590.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Šveicarija. Gamintojas – LAUFEN Bathrooms AG.
  • Prašmatnus aukštos kokybės dizainas.
  • Praktiškumas suderintas su vandens išteklių taupymu.
  • Anga maišytuvui viduryje.
  • 24 mėn. nemokama garantija.

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: 14804-000104 Kategorijos: ,
Aprašymas

Aprašymas

Laufen – puikiai visame pasaulyje žinomas aukščiausią kokybę ir standartus puoselėjantis prekės ženklas. Įsigydami Laufen produktus, Jūs ne tik modernizuojate savo vonią, bet ir suteikiate jai savitumo bei funkcionalumo. Visas gamintojų asortimentas gali būti tarpusavyje suderintas ir taip išlaikomas Jūsų norimas vonios kambario dizainas.

Laufen kompanija buvo įkurta prieš daugiau nei 120 metų, per kuriuos sėkmingai plėtė savo prekių asortimentą. Laufen, kurdami savo gaminius, visada didžiulį dėmesį skiria naujausioms technologijoms, paslaugų kokybei ir dizaino naujovėms. Ypatingai didelių pokyčių atnešė naujas prie sienos tvirtinamų unitazų ir ant grindų statomų praustuvų dizainas, kuris leido į vonios kambario interjerą įtraukti dar daugiau sprendimų ir pritaikyti juos individualiam vartotojui. Nuolat tobulėjant ir ieškant naujų sprendimų, kompanijai pavyko išlikti savo srities lyderiais ir sukurti išskirtinę produkciją. Laufen savo patirtį išplėtė nuo keramikinių plytelių ir plytų gamybos iki vonios kambario įrangos, vonių, baldų, aksesuarų ir nuo 2009 metų – maišytuvų gamybos.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 20 kg