Granulinis katilas NBE Black Star+ 25 kuro talpa 280l 5 EMISIJOS KLASĖ

4,490.00 4,189.00

 • Kilmės šalis – Danija. Gamintojas – NBE ProductionA/S .
 • Efektyvumas 95 %.
 • Kuras – medienos granulės Ø 6 – 8 mm.
 • 30m atstumu nešiojama katilo valdymo planšetė.
 • Nominali galia – 23 kW.
 • 5 emisijos klasė.
 • Nemokamas katilo aptarnavimas bei pagalba internetu 24/7.
 • 60 mėnesių garantija katilo korpusui, 24 mėnesių garantija mechaninei ir elektrinei daliai. Garantija netaikoma savaime susidėvinčioms dalims.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Komplektacija

Granulinis katilas NBE Black Star+ 25 kuro talpa 280l yra šios komplektacijos:

 • Katilas su 280l kuro talpa.
 • V13 liečiamu ekranu katilo valdiklis (Android).
 • Lambda zondas.
 • Traukos reguliatorius WOLF Ø 130 – 150.
 • Moduliacinis degiklis (10-100% ). Kiekvienam procentui apskaičiuojantis kuro kiekį didindamas efektyvumą.

Papildomai:

 • Katilo kuro talpa 380l.
 • Kuro padavimo transporteris ((jeigu kuro talpa pasirenkama ne Compact).
 • Tylaus veikimo kompresorius.

Daugiau informacijos apie katilą ir jo komplektaciją galite gauti darbo metu paskambinę tel. +370 611 35535 arba info@katilas.lt.

Granulinis katilas NBE Black Star+ 25 kuro talpa 280l

Nuolat žingsniu priekyje danų kompanija NBE  Production A/S pristato savo naujausią kūrinį  – granulinį katilą Black Star+ 25kW. Naujasis granulinis katilas ne tik ypatingai efektyvus (95 %), bet ir lengvai valomas. Jo priežiūra sugebės pasirūpinti ne tik stiprus, augalotas vyras, bet ir gležna, miniatiūrinė moteriškė.  Dėka automatizuoto pelenų surinkimo bei šalinimo į didžiulę pelenų talpą, ją ištuštinti reikės tik keletą kartų per sezoną ir tai sumažins Jūsų laiko švaistymą nereikalingiems pasivaikščiojimams nešiojant katilo “šiukšles”. NBE Production A/S kompanija pasirūpino, kad Black Star+ 25kW būtų stabili bei patikima degimo kontrolė, kurią užtikrina lambda zondas. Ir visa tai jau yra standartinėje komplektacijoje!

Black Star+ produktas pasižymi ilgaamžiškumu, ekonomiškumu ir patogumu naudotis. Tai reiškia, kad įsigijus šį katilą neteks rautis plaukų nuo streso ir po keleto metų ieškoti naujo. Taip pat nereikės vasaros metu veržtis diržų, kad žiemą įpirktumėte kurą. O svarbiausia, šis katilas reiškia, kad savo vakarus galėsite leisti su šeima, o ne katilinėje. Kodėl? Nes jis valdomas internetu! Plius katilą “maitinti” tereikia kartą per savaitę (priklausomai nuo turimos granulių talpos). Turėdami šį katilą būsite laisvi ir nevaržomi, jokių papildomų “vaikų” namie, kurie nuolatos alkani ir kurių negalima palikti vienų.

Granulinis katilas NBE Black Star+ 25 kW kuro talpa 280l taip pat turi interneto prieigą, kuri leidžia vartotojui daug lengviau kontroliuoti savo katilą naudojant Stokercloud programėlę. Užregistravę savo katilą šioje bendruomenėje, galėsite ne tik jį valdyti ir keisti nustatymus nuotoliniu būdu, bet ir naudotis visais atnaujinimais bei gauti perspėjimus į elektroninį paštą ir/arba sms žinute. Kad galėtumėte naudotis šia paslauga Jums tereikia interneto ir išmaniojo įrenginio (tokio kaip mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris). Dar vienas didelis privalumas naudojant StokerCloud programėlę yra tai, kad Jūsų katilą taip pat galės stebėti ir oficialūs atstovai Lietuvoje, kurie iškilus problemoms ar atsiradus gedimui turės galimybę juos pašalinti nuotoliniu būdu. Išvykstant atostogauti nebereikės prašyti kaimynų kad patikrintų/užkurtų katilą. Tą galėsite daryti patys nuotoliniu būdu ir palikti savo “mažylį” serviso auklių priežiūroje. Tik nepamirškite iš anksto pranešti apie savo išvykimą!

Danų kompanija NBE Production A/S granulinius degiklius, kurie jau yra šiame katile, gamina daugiau nei 15 metų, pastoviai atnaujindama, tobulindama ir visokeriopai pritaikydama augantiems klientų poreikiams.

NBE

NBE Production A/S jau 10 metų karaliauja Lietuvos rinkoje ir yra vertinama daugelio vartotojų. Black Star+ 25kW tai ypatingas kompanijos kūrinys, padėsiantis Jums taupyti laiką ir pinigus, kurių nuolatos ir taip trūksta!

Šiandien kompanija turi daugiau nei 60,000 patikrintų ir veikiančių sistemų visame pasaulyje. Jie taip pat užkariavo ~65% Danijos rinkos. NBE Production A/S didžiausią dėmesį skiria savo produktų pritaikymui vidutiniam žmogui, su vidutinėmis pajamomis. Tai reiškia, jie siekia užtikrinti aukščiusią kokybę, bei įdiegti naujausias technologijas už visiems prieinamą kainą. Tai ypač naudinga lietuviams, nes juk visad norime įsigyti kuo pigesnį, bet ilgaamžiškesnį ir kokybišką daiktą, kuris nebūtų pagamintas Kinijoje. Štai ir jis!

Žinomiausių gamintojų granuliniai katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Radote pigiau? Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt

Techninė specifikacija
Techniniai duomenys
Efektyvumas, % 95
Minimali galia, kW 7
Nominali galia, kW 23
Apšildomas plotas, iki m² 300
Didžiausias kuro talpyklos pripildymo tūris, l 380
Katilo klasė 5
Katilo valdymas internetu, išmaniuoju įrenginiu ¹ Yra
Jutiklinis ekranas su lengvai valdomu meniu Yra
Visiškai automatizuota katilo uždegimo funkcija Yra
DCC® dviguba degimo kontrolė ² Nėra
Lambda zondas Yra
Visiškai automatizuotas degiklio valymas Yra
Visiškai automatizuotas degiklio valdymas Yra
CE atitikties ženklas ³ CE
Katilo korpusas su efektyvia izoliacija Yra
Kuro talpa montuojama ir iš kitos pusės Yra
Karščiui atsparus degiklis iš nerūdijančio plieno Yra
Pelenų talpykla Yra
Pelenų šalinimas į išorinę talpą Yra
Granulių talpa su tuščia/pilna indikatoriumi Nėra
Automatizuotas kuro užkrovimas vakuuminiu transportu Papildomai
Traukos monitoringas Nėra
EEM modulis Nėra
Kuro rūšies filtras Medienos granulės
Matmenys
Katilo plotis, mm 490
Katilo gylis, mm 969
Katilo aukštis, mm 1113
Dūmtraukio skersmuo, mm 130
Bendras katilo svoris, kg 162
Vandens kiekis, l 36
Minimalūs atstumai iki sienų
Minimalus atstumas iki sienos galinėje dalyje, mm 500
Minimalus atstumas iki sienos kairėje pusėje, mm 500
Minimalus atstumas iki sienos dešinėje pusėje, mm 500
Minimalus atstumas iki sienos priekinėje dalyje, mm 500
Minimalus lubų aukštis, mm 1800