Dujinis katilas Viessmann Vitodens 200-W 19 kW su galimybe pajungti tūrinį vandens šildytuvą

3,168.00 2,852.00

  • Kilmės šalis – Vokietija. Gamintojas – Viessmann Werke GmbH & Co. KG.
  • Sezoninis patalpų šildymo efektyvumas iki 94 % (klasė A).
  • MatriX Plus degiklis su Lambda Pro Plus degimo valdymo sistema užtikrina aukštą efektyvumą ir žemas emisijas.
  • patvarus nerūdijančio plieno šilumokaitis Inox-Radial.
  • Inovatyvus valdymas: paleidimo asistentas, energios suvartojimo rodmenys.
  • Degiklio moduliacijos diapazonas net 1:17.
  • Gamintojo suteikiama 24 mėnesių garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: Z019321 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Dujinis katilas Viessmann Vitodens 200-W 19 kW su galimybe pajungti tūrinį vandens šildytuvą

Vitodens 200-W pakabinamas kondensacinis katilas su galimybe pajungti tūrinį vandens šildytuvą Kamino atvamzdis ∅60/100 .

Komplektacija:

  • Dujinis kondensacinis katilas.
  • Aukšto efektyvumo siurblys.

BE montažinio rėmo.

Vitodens 200-W katilas priskiriamas energijos efektyvumo klasei A. Jis naudoja gamtines ir suskystintas dujas. Tinka naudoti kelių šeimų namui, butui esančiam ne vienos šeimos name, komercinėse patalpose ir pastatuose, naujos statybos bei rekonstruotiems pastatams. Katilas yra su valdikliu, kuris turi ekraną su aiškiai rodoma grafika bei tekstu. Taip pat jį galima valdyti naudojant “Vitotrol App”. Šiuos katilus galima jungti į kaskadą.

VIESSMANN

Modernaus dizaino, su aplinka susiliejantys Viessmann katilai, kurie taip pat dėl patrauklios kainos neskriaus Jūsų kišenės. Kondensaciniai katilai naudoja ne tik dujas bet ir išmetamąsias dujas (98%), taip sumažindami aplinkos taršą bei Jūsų išlaidas šildymui. Šie katilai Jums nuolankiai tarnaus ne vienerius metus ir nepradės rūdyti dėl gamybai naudojamo aukštos kokybės nerūdijančio grūdinto plieno šildymo paviršiaus Inox-Radial.

Viessmann gamintojai nuolatos tobulėja ir ieško naujų būdų prailginti bei palengvinti katilo naudojimą, todėl sukūrė cilindrinį degiklį MatriX, kurio moduliacijos diapazonas siekia net 1:17.

Viessmann yra tarptautinė kompanija dirbanti 74 šalyse ir turinti beveik 12 tūkstančių darbuotojų bei kasmet uždirbanti virš 2 milijardų eurų. Kompanija buvo įkurta dar 1917 metais ir kiekviena ją valdžiusi karta kūrė vis labiau gamtą tausojančius įrenginius bei diegė naujas technologijas. Dėka visų pastangų Viessmann yra laikoma viena inovatyviausių ir greičiausiai tobulėjančių kompanijų pasaulyje.