Kondensacinis dujinis katilas Radiant R2KA 34/20 34 kW su integruotu vandens šildytuvu 20l

3,140.00 2,260.00

Palyginti
 • Kilmės šalis – Italija. Gamintojas – Radiant.
 • Efektyvumas 108,83 %.
 • Kuras – gamtinės dujos.
 • 4,1 – 34 kW šildymas/34 kW karšto vandens ruošimui.
 • Šildytuvo talpa 20 l.
 • Digitech CS – skaitmeninis ekranas.
 • Karšto vandens kiekis 181l/10 min., dT=30 °C
 • Nerūdijančio plieno šilumokaitis Combitech.
 • Degiklio moduliacija 1:9.
 • 24 mėnesių garantija nuo katilo paleidimo – derinimo dienos.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: RAD-R2KA34/20 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Kondensacinis dujinis katilas Radiant R2KA 34/20 34 kW su integruotu vandens šildytuvu 20l

Kondensacinis dujinis katilas Radiant R2KA 34/20 34 kW su integruotu vandens šildytuvu 20l – 100 % kokybė už itin patrauklią kainą. Tai komfortas ir naujausios technologijos  viename puikiai veikinčiame įrenginyje.

Digitech CS – skaitmeninis ekranas, darbas pagal išorės oro temperatūrą, indikuojama: gedimų kodai, įjungta būsena, šildymo režimas, karšto vandens ruošimo režimas, šildymo sistemos, karšto vandens temperatūra, šildymo sistemos vandens temperatūros jutiklio gedimas, karšto vandens temperatūros jutiklio gedimas, degimo produktų šalinimo sutrikimai, maksimali leistina katilo vandens temperatūra, šildymo sistemos vandens slėgis, degiklio darbo sutrikimai ir kt.

Naujos kartos šilumokaitis –unikalus RADIANT inžinierių gaminys, pagamintas iš vientiso besiūlio vamzdžio. Jokių sujungimų šilumokaičio viduje!  Šilumokaitis pagamintas iš didelio skersmens Ø 28 mm nerūdijančio rūgštim atsparaus plieno 316L, todėl yra labai patikimas, saugus ir ilgaamžis. Dviejų funkcijų momentinis šilumokaitis COMBITECH – suderintas šildymo ir karšto vandens ruošimas betarpiškai viename šilumokaityje „vamzdis vamzdyje“. Dėl unikalios naujos kartos šilumokaičio konstrukcijos RADIANT katilai pasižymi tokiais privalumais, kaip: aukštas naudingumo koeficientas, patikimumas, taupus dujų naudojimas greitesnis karšto vandens ruošimas.

H2O Fast funkcija – taupumas ir komfortas! RADIANT katiluose yra  įdiegta papildoma funkcija H2O Fast, kurią aktyvavus, užtiktinamas karšto vandens komfortas dažnai užsukant ir atsukant karšto  vandens čiaupą (maudantis duše, plaunant indus).

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės tel.: +370 611 35535, +370 68611089, +370 68613772 arba info@katilas.lt

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Minimali galia, kW

4,1

Efektyvumas, %

108,57

Naudojamas kuras

Gamtinės dujos

Nominali galia, kW

34

Dūmtraukio skersmuo, mm

60/100

Katilo plotis, mm

490

Katilo gylis, mm

480

Bendras katilo svoris, kg

64

Katilo aukštis, mm

900

Pakabinamas

Yra

Pastatomas

Nėra

Integruotas vandens šildytuvas

Yra

Vandens šildytuvo talpa, l

20

Valdiklis

Papildomai

Padėties filtras

Pakabinamas, Su integruotu vandens šildytuvu

Jutiklinis ekranas

Yra

Dūmų šalinimas

Turbo

Galios intervalas, kW

26 – 40 kW

Techninė specifikacija
Techniniai duomenys
Nominali galia, kW 34
Efektyvumas, % 108,57
Naudojamas kuras Gamtinės dujos
Minimali galia, kW 4,1
Dūmtraukio skersmuo, mm 60/100
Pakabinamas Yra
Pastatomas Nėra
Integruotas vandens šildytuvas Yra
Vandens šildytuvo talpa, l 20
Valdiklis Papildomai
Padėties filtras Pakabinamas, Su integruotu vandens šildytuvu
Jutiklinis ekranas Yra
Dūmų šalinimas Turbo
Galios intervalas, kW 26 - 40 kW
Matmenys
Katilo plotis, mm 490
Katilo gylis, mm 480
Katilo aukštis, mm 900
Bendras katilo svoris, kg 64

1 GSM modulis - tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjį telefoną atsisiuntęs specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę), vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

2 DCC® (Dual CombustionControl) - dviguba degimo kontrolė, kuri tausoja gamtą dėl minimalaus išmetamų teršalų kiekio ir nedidelių kuro sąnaudų.

3 Raidės "CE" yra  prancūzų kalbos frazės "Conformité Européene", (liet. „Europos patvirtinimas“) santrumpa. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes ir reiškia, jog:

 • gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);
 • gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.