Katilas.lt ir šilumos siurbliai Cooper&Hunter mokymai
Oro Kondicionieriai, Renginiai, Šilumos siurbliai

Šilumos siurbliai Cooper&Hunter ir katilas.lt komanda mokymuose

Šilumos siurbliai Cooper&Hunter kilę iš JAV. Tai aukštos kokybės ir efektyvūs šilumos siurbliai, kurie nenustoja tobulėti. Katilas.lt komanda taip pat siekia aukščiausio lygio ir nuolatos atnaujina turimas žinias bei noriai mokosi naujovių. Praėjusį penktadienį (spalio 6 d.) vyko mokymai Vilniuje, kur dalyvavo ir mūsų komanda. Juose buvo pristatyti  Cooper&Hunter šilumos siurblių  atnaujinimai bei naujausi modeliai. 

Nors dauguma pirkėjų vis dar palaiko nusistovėjusią nuomonę, kad oro kondicionieriai tik šaldo, o šilumos siurbliai tik šildo, tarp jų nebėra tokio skirtumo. Šilumos siurbliai tiek šildo tiek vėsina, o naujieji Cooper&Hunter efektyviai šildo namus net iki -30°C.  Taip pat naujuose modeliuose naudojamas jau ekologiškas freonas R32, kuris saugo ir tausoja gamtą bei ozono sluoksnį. Produktai visiškai atitinka ERP (energy-related products) direktyvą, kuri skatina mažinti CO2 emisijas ir elektros energijos sąnaudas.

Žmonėms norintiems daugiau išmanumo Cooper&Hunter siūlo ilgos distancijos Wi-Fi valdymą ir oro švarinimą. Gamintojai skiria daug dėmesio švarai, net valdymo pulteliai būna padengti antibakteriniu sluoksniu. Sveika, švaru, efektyvu ir viskas už prieinamą kainą!

Skaitykite daugiau čia.

Šilumos siurbliai Cooper&Hunter čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį šildymo katilą – kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime! Visa papildoma informacija tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt