Komfovent rekuperatorius Domekt CF 250 F C6

2,684.00 1,879.00

Palyginti
  • Gamintojas – Amalva,
  • Kilmės šails – Lietuva
  • Šilumokaičio tipas – plokštelinis, kondensacinis
  • Maksimalus oro srautas 297 m3/h
  • A energinė klasė
  • Labai kompaktiškas – taupo patalpų erdvę
  • Išmanioji C6 valdymo automatika
  • Valdymo pultas – KOMFOVENT C6.1 / C6.2 (užsakomas papildomai)
  • Galimi du pajungimo variantai (karinis/dešininis)
  • Techninės charakteristikos

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: Domekt-CF-250-F Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Komfovent rekuperatorius Domekt CF 250 F C6

Išmanusis namų komfortas

Didžiąją laiko dalį praleidžiame namuose, todėl labai svarbu, kad juose būtų komfortiškas mikroklimatas. Kurdami DOMEKT vėdinimo įrenginius, siekėme, kad jie palaikytų geriausią patalpų mikroklimatą, taupytų energiją ir būtų paprastai valdomi. Dėl išmaniosios valdymo automatikos ir kruopščiai atrinktų komponentų DOMEKT įrenginiai yra efektyvūs ir tyliai veikiantys. Dažnai sudėtinga namuose rasti vėdinimo įrenginiui montuoti tinkamą vietą. Atsižvelgdami į tai, siūlome horizontalius, vertikalius ir nedidelio aukščio – arba kitaip plokščiuosius – DOMEKT įrenginius. Iš plačios gamos vartotojas išsirinks net nepatogiausioms ar mažiausioms montavimo vietoms tinkamą modelį. Rekuperacijai būtinas šilumogrąžis, kitaip – rekuperatorius. DOMEKT įrenginius galima rinktis su rotaciniais arba plokšteliniais šilumogrąžiais. Visi įrenginiai turi integruotą gamykloje suprogramuotą išmaniąją valdymo automatiką. Tik įjunkite ir naudokitės.

Integruota išmanioji valdymo automatika

DOMEKT vėdinimo įrenginiuose integruota viena iš šių valdymo automatikų: C6, C6M arba C8.
Valdymo automatika sukurta taip, kad galėtų savarankiškai palaikyti komfortišką patalpų mikroklimatą. Vėdinimo intensyvumas gali būti reguliuojamas pagal jutiklių signalus, suprogramuotus savaitinius veikimo grafikus arba individualius nustatymus.
Patogi vartotojo sąsaja leidžia intuityviai valdyti vėdinimo įrenginį keliais būdais: valdymo pulteliu, per mobiliąją programėlę arba interneto naršyklę.

 Domekt bukletas 

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės +370 611 35535, +370 68611089, +370 68613772 arba info@katilas.lt

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Įrenginio našumas, m³/h

297

Efektyvumas, %

86

Oro šildytuvo galia, kW

0.5

Ilgis, mm

1250

Aukštis, mm

294

Plotis, mm

604

Svoris, kg

52