Plieninis kieto kuro katilas Kamen WG Premium 10 kW su elektroniniu valdikliu ST-81 ir ventiliatoriumi

1,170.00 1,089.00

 • Kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – Kamen.
 • Efektyvumas 82 %.
 • Kuras – durpių briketai, malkos, medžio briketai, akmens anglis.
 • Mechaninis katilo ardelių valymas.
 • Šilumokaitis pagamintas iš  6 mm katilinio plieno.
 • Elektroninis valdiklis ST-880 PID  valdo 3 cirkuliacinius siurblius, dūmų temp. daviklį, servopavarą ir kambario termostatą (papildomai).
 • Šilumokaitis pagamintas iš 6 mm katilinio plieno.
 • Katilo šilumokaičiui suteikiama iki 4 m. garantija.*

* yra papildomų sąlygų

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Plieninis kieto kuro katilas Kamen WG Premium 10 kW su elektroniniu valdikliu ir ventiliatoriumi

Kieto kuro katilas KAMEN  WG PREMIUM 10 kW priklauso aukštų katilų serijai – tai išbandyta konstrukcija su trigubu horizontaliu dūmų vertimu, užtikrinančiu didelį našumą atitinkamai parinkus katilą šildomam plotui.Dėl unikalios kontrukcijos katilas turi padidinta degimo kamerą.Katilo šilumokaitis ir ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH). Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui.Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.
Katile KAMEN WG PREMIUM papildomai sumontuotas elektroninis valdiklis ST-81 ir ventiliatorius. Elektroninis valdiklis valdo centrinio šildymo,boilerio siurblius ir kambario termostatą.
Elektroninis valdiklis dirba 4 darbo režimais: centrinio šildymo,boilerio prioriteto,lygiagrečių siurblių ir vasaros režime.

Katilo dūmtraukis gali buti iš viršaus.

Katilo paduodamas ir gryžtamas atvamzdis gali būti sumontuotas kairėje arba dešinėje katilo pusėje (užsakoma papildomai).

Žinomiausių gamintojų kieto kuro katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Radote pigiau? Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt

Techninė specifikacija
Techniniai duomenys
Efektyvumas, % 82
Nominali galia, kW 10
Apšildomas plotas, iki m² 80-100
Darbinis slėgis, bar 1.5
Visiškai automatizuota katilo uždegimo funkcija Nėra
CE atitikties ženklas ³ CE
Korpuso vidinių sienelių plieno storis, mm 6
Kuras kraunamas iš priekio Yra
Matmenys
Katilo plotis, mm 435
Katilo gylis, mm 780
Katilo aukštis, mm 1130
Dūmtraukio skersmuo, mm 159
Bendras katilo svoris, kg 245
Vandens kiekis, l 59

1 GSM modulis - tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjį telefoną atsisiuntęs specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę), vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

2 DCC® (Dual CombustionControl) - dviguba degimo kontrolė, kuri tausoja gamtą dėl minimalaus išmetamų teršalų kiekio ir nedidelių kuro sąnaudų.

3 Raidės "CE" yra  prancūzų kalbos frazės "Conformité Européene", (liet. „Europos patvirtinimas“) santrumpa. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes ir reiškia, jog:

 • gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);
 • gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.