Plieninis kieto kuro katilas Kamen Dremax 26 kW

1,720.00 1,600.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – Kamen.
  • Efektyvumas 82 %.
  • Kuras – durpių briketai, malkos, medžio briketai, akmens anglis.
  • Mechaninis katilo ardelių valymas.
  • Šilumokaitis pagamintas iš  6 mm katilinio plieno.
  • Traukos reguliatorius,elektroninis valdiklis ST-28 , ST-28PID ( su dūmų temp.davikliu ) su ventiliatoriumi(užsakomi papildomai).
  • Šilumokaitis pagamintas iš 8 mm katilinio plieno (užsakomas papildomai).
  • Katilo šilumokaičiui suteikiama iki 4 m. garantija.*

* yra papildomų sąlygų

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Kategorija: Žymos: , , , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Plieninis kieto kuro katilas Kamen Dremax 26 kW

Plieninis kieto kuro katilas KAMEN DREMAX 26 kW deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio). Dėl to katile patogiausia kūrenti malkas ir medžio briketus.
Oras į degimo kamerą patenka per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę, kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu, dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės, kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Žinomiausių gamintojų kieto kuro katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Radote pigiau? Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt