Plieninis kieto kuro katilas Kamen Dremax 26 kW

1,210.00 1,125.00

 • Kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – Kamen.
 • Efektyvumas 82 %.
 • Kuras – durpių briketai, malkos, medžio briketai, akmens anglis.
 • Mechaninis katilo ardelių valymas.
 • Šilumokaitis pagamintas iš  6 mm katilinio plieno.
 • Traukos reguliatorius,elektroninis valdiklis ST-28 , ST-28PID ( su dūmų temp.davikliu ) su ventiliatoriumi(užsakomi papildomai).
 • Šilumokaitis pagamintas iš 8 mm katilinio plieno (užsakomas papildomai).
 • Katilo šilumokaičiui suteikiama iki 4 m. garantija.*

* yra papildomų sąlygų

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Plieninis kieto kuro katilas Kamen Dremax 26 kW

Plieninis kieto kuro katilas KAMEN DREMAX 26 kW deginantis kurą viršutinio degimo režimu ir turintis naujo dizaino horizontalaus dvigubo dūmo vertimo technologiją . Katile sumontuotos didelės kuro įkrovos durelės ir labai padidinta kuro pakrovos kamera (iki 65 cm ilgio). Dėl to katile patogiausia kūrenti malkas ir medžio briketus.
Oras į degimo kamerą patenka per apatinėse durelėse imontuotą oro sklendę, kuri reguliuojama rankiniu būdu naudojant traukos reguliatorių. Katilo dūmtraukis sumontuotas 45 laipsnių kampu, dėl to katilas užima mažiau vietos katilinėje ir patogiau prijungti prie kamino.
Katilo šilumokaitis ir vandens ardeliai pagaminti iš 6 mm storio katilinio plieno (265 GH) ir sumontuotos judančios ketaus grotelės, kurių rankena gali būti kairėje arba dešinėje katilo pusėje.
Visos durelės pagamintos iš plieno ir sandarintos ekologišku sandarikliu, atspariu aukštai temperatūrai. Viršutinės durelės skirtos katilo valymui. Siekiant sumažinti šilumos praradimą, katilas izoliuotas mineraline vata ir padengtas milteliniu būdu dažyta plienine skarda.

Žinomiausių gamintojų kieto kuro katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Radote pigiau? Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt

Techninė specifikacija
Techniniai duomenys
Efektyvumas, % 82
Nominali galia, kW 26
Apšildomas plotas, iki m² 200-260
Darbinis slėgis, bar 1.5
Visiškai automatizuota katilo uždegimo funkcija Nėra
CE atitikties ženklas ³ CE
Korpuso vidinių sienelių plieno storis, mm 6
Kuras kraunamas iš priekio Yra
Matmenys
Katilo plotis, mm 540
Katilo gylis, mm 735
Katilo aukštis, mm 1355
Dūmtraukio skersmuo, mm 178
Bendras katilo svoris, kg 340
Vandens kiekis, l 82

1 GSM modulis - tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjį telefoną atsisiuntęs specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę), vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

2 DCC® (Dual CombustionControl) - dviguba degimo kontrolė, kuri tausoja gamtą dėl minimalaus išmetamų teršalų kiekio ir nedidelių kuro sąnaudų.

3 Raidės "CE" yra  prancūzų kalbos frazės "Conformité Européene", (liet. „Europos patvirtinimas“) santrumpa. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes ir reiškia, jog:

 • gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);
 • gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.