Kondensacinis dujinis katilas Immergas Victrix Tera 32 1 ErP 28 kW momentinis vandens pašildymas

1,794.00 1,345.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Italija. Gamintojas – Immergas S.p.A.
  • Efektyvumas 108,2 %.
  • Kuras – gamtinės ir suskystintos dujos.
  • Kondensacinis nerūdijančio plieno šilumokaitis.
  • Šildymo galia 28 kW, vandens ruošimas 32 kW 15,3 l/min.
  • Ypač mažas išmetamas anglies monoksido ir azoto oksidų kiekis.
  • Mažai energijos suvartojantis cirkuliacinis siurblys.
  • Šilumos galios moduliacija net 18 – 100%.
  • Nuotolinis valdymas kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu-papildomai.
  • Po katilo paleidimo derinimo – 24 mėnesių gamintojo garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: 3.027371 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Kondensacinis dujinis katilas Immergas Victrix Tera 32 1 ErP 28 kW su momentiniu vandens pašildymupakabinamas

Kondensacinis dujinis katilas Immergas Victrix Tera 32 1 ErP 28 kW su momentiniu vandens pašildymu –  šildymo galia 28 kW (centrinio šildymo režimas) / 32 kW (karšto vandens gaminimo režimas).

VICTRIX TERA yra naujos kartos dujiniai katilai, sukurti naudoti ne tik naujose sistemose, bet ir keičiant senų sistemų dujinius katilus.  Pagrindiniai naujojo energijos vartojimo efektyvumo rodiklių gerėjimo veiksniai yra kondensacinis modulis iš nerūdijančio plieno ir naujas, mažo energijos suvartojimo, cirkuliacinis siurblys.

Vartotojui draugiškoje sąsajoje yra reguliavimo rankenėlės, pasirinkimo mygtukai ir LCD ekranas, kuriame rodoma veikimo būklė ir klaidų kodai.  Immergas VICTRIX TERA  dujinius katilus galima valdyti nuotoliniu būdu naudojant kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir planšetes (DOMINUS programėlė).

Jungiamuosius vamzdžius dengianti plokštė tiekiama kaip standartas, kad būtų galima katilą harmoningai integruoti į visą namų stilių. Immergas dujinis katilas gali būti montuojamas tiek viduje, tiek dalinai uždarose erdvėse lauke. Visa tai dėka IPX5D elektrotechnikos apsaugos ir apsaugos nuo užšalimo iki -5°C.

Immergas

Immergas tai naujos kartos kondensaciniai dujiniai katilai, skirti naujoms šildymo sistemoms įrengti ir tinkantys senųjų keitimui. Visi katilai atitinka naujausias Europos Sąjungos direktyvas bei turi CE sertifikatus. Immergas kondensacinių katilų asortimentas atitinka visus naujų šildymo sistemų efektyvumo standartus. Nustatyta 5-ta klasifikacijos klasė (ekologiškiausia klasė pagal Europos reglamentus UNI EN 297 ir UNI EN 483). Šios klasės dujiniai kondensaciniai katilai sumažina CO ir NOx išmetimą į aplinką. Dūmtraukio jungiamųjų detalių komplektas, vadinamas „ Iš Žalios Serijos“ (angl. „Green Series“) leidžia lengvai ir paprastai sumontuoti dujinį kondensacinį katilą.

Įsigydami šiuos katilus Jūs gausite produktus gamintojų, kurie dujinių katilų srityje specializuojasi jau daugiau nei 50 metų. Tai gamintojai, kurie siekia išlikti vienais geriausiųjų ir dirba tam, kad vartotojai galėtų mėgautis šiluma ir namų ramybe kuo mažiau teršdami aplinką ir taupydami savo sunkiai uždirbtus pinigus.

Jei turite klausimų, trūksta informacijos – skambinkite tel.: +370 611 35535; +370 68613772 ir +370 68611089 arbinfo@katilas.lt

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Minimali galia, kW

2

Efektyvumas, %

97.6

Naudojamas kuras

Gamtinės ir suskystintos dujos

Nominali galia, kW

28

Dūmtraukio skersmuo, mm

60/100

Katilo plotis, mm

440

Katilo gylis, mm

256

Bendras katilo svoris, kg

32

Katilo aukštis, mm

748

Pakabinamas

Yra

Pastatomas

Nėra

Integruotas vandens šildytuvas

Nėra

Vandens šildytuvo talpa, l

Nėra

Valdiklis

Yra

Efektyvumo intervalas, %

95 – 99

Galios intervalas, kW

11 – 25 kW

Padėties filtras

Pakabinamas

Tipas