Back

Kondensacinis dujinis katilas BOSCH CONDENS GC9000iW 30E 30 kW prie boilerio

2,841.00 2,130.00

 • Kilmės šalis – Vokietija. Gamintojas – BoschThermotechnik.
 • Efektyvumas 109 %.
 • Kuras – gamtinės ir suskystintos dujos (reikalingi priedai).
 • Karšto vandens ruošimas papildomame boileryje.
 • Aukštos kokybės stiklo paviršius ir liečiamas ekranas.
 • Nepertraukiamas galios reguliavimas (liepsnos moduliavimas 1:10).
 • Degimas vyksta uždaro tipo degimo kameroje.
 • Karšto vandens paruošimo prioritetinio įjungimo funkcija.
 • Automatinis oro šalinimo įtaisas, manometras, apsauginis vožtuvas.
 • Temperatūros ribotuvas, A klasės siurblys, plėtimosi indas (20 ir 30 kW).
 • Temperatūros reguliatoriai. Papildomai.
 • 24 mėnesių garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: 7736701321 Kategorijos: , Žymos: , , ,
Aprašymas

Aprašymas

Kondensacinis dujinis katilas BOSCH CONDENS GC9000iW 30E 30 kW prie boilerio

Kondensacinis dujinis katilas BOSCH CONDENS GC9000iW 30E 30 kW prie boilerio.  Kondensacinio tipo dujinis šildymo įrenginys, skirtas nuosaviems namams ar butams šildyti bei karštam vandeniui paruošti. Tai patikimo Vokietijos gamintojo produktas, pasižymintis savo technologijomis, kokybe bei prieinamos kainos ir pajėgumo santykiu.  Taip pat galimybe prijungti patalpos ar lauko temperatūra valdomą automatiką. Junkers dujinių katilų konstrukcija ir veikimo principas, grindžiami daugiau nei 100 metų senumo Hugo Junkers patentu. 

Nuo 1932 metų JUNKERS prekės ženklas priklauso BOSCH grupei. 2008 metais Bosch grupė sukūrė Bosch Thermotechnik bendrovę, apjungiančią grupei priklausančius šildymo srities lyderius, įskaitant prekės ženklą JUNKERS, bei Buderus AG įmonių grupei priklausančias įmones. Į sudėtį įeina lyderiaujantys šilumos siurblių gamintojai Europoje “IVT”. Ši nauja struktūra yra didžiausia Europoje šildymo įrangos gamintoja, naudojanti moderniausias technologijas.

Šiuo metu įmonė turi 20 gamyklų visame pasaulyje. Šiandien populiariausių, ekonomiškiausių ir draugiškiausių supančiai aplinkai kondensacinių dujinių katilų.

Daugiau dujinių katilų rasite čia.
 
Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Radote pigiau? Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt
Techninė specifikacija
Techniniai duomenys
Nominali galia, kW 30,2
Efektyvumas, % 109
Naudojamas kuras Gamtinės ir suskystintos dujos
Minimali galia, kW 3
Dūmtraukio skersmuo, mm 80/125
Pakabinamas Yra
Pastatomas Nėra
Integruotas vandens šildytuvas Nėra
Padėties filtras Pakabinamas
Dūmų šalinimas Yra
Galios intervalas, kW 11 - 25 kW
Matmenys
Katilo plotis, mm 735
Katilo gylis, mm 425
Katilo aukštis, mm 520
Bendras katilo svoris, kg 50

1 GSM modulis - tai tarpinė įranga, kuri GSM ryšiu perduoda informaciją iš katilo automatikos į išmanųjį telefoną ir atvirkščiai. Į savo išmanųjį telefoną atsisiuntęs specialiai sukurtą aplikaciją (programėlę), vartotojas turės prieigą prie beveik visų katilo automatikos funkcijų ir parametrų.

2 DCC® (Dual CombustionControl) - dviguba degimo kontrolė, kuri tausoja gamtą dėl minimalaus išmetamų teršalų kiekio ir nedidelių kuro sąnaudų.

3 Raidės "CE" yra  prancūzų kalbos frazės "Conformité Européene", (liet. „Europos patvirtinimas“) santrumpa. Gaminio paženklinimas CE ženklu turi kelias prasmes ir reiškia, jog:

 • gamintojas deklaruoja, jog jo pagamintas gaminys atitinka esminius Europos normų reikalavimus dėl sveikatos, naudojimo saugos ir aplinkos apsaugos, kurie yra vadinami bendru „gaminių direktyvų“ pavadinimu;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu valstybinėms rinkos priežiūros institucijoms rodo, jog gaminys tos šalies rinkai yra teikiamas legaliai;
 • gaminio ženklinimas CE ženklu užtikrina laisvą tokio gaminio judėjimą Europos Laisvos Prekybos Asociacijos bei Europos Sąjungos vieningoje rinkoje (iš viso 28 valstybėse);
 • gaminių ženklinimas CE ženklu suteikia galimybę muitinėms bei nacionalinėms rinkos priežiūros institucijoms pašalinti neturinčius atitikties patvirtinimo gaminius iš rinkos.