KIDDE i9040EU dūmų detektorius

20.21 19.00

  • Kilmės šalis – JAV. Gamintojas – Kidde.
  • Aptikus anglies monoksido ar gaisro pavojų garsinis signalas siekia net 85 dB.
  • Labai lengvas ir kompaktiškas. Sveria tik 140 g.
  • Dūmų detektorius parduodamas su baterijomis.
  • Lengvas ir patogus montuoti bei naudoti.
  • Siuntimas per kurjerį +5,00 Eur.
  • 3 metų  garantija.

 

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Kidde i9040EU dūmų detektorius

Kidde i9040EU Dūmų Detektorius – mažas prietaisėlis, kuris gali Jums ir Jūsų šeimos nariams išgelbėti gyvybę. Tai bazinė šio tipo detektorių versija aptinkanti dūmų ar ugnies pavojų.

Dūmų detektorius tikrina ar aplinkoje nėra dūmų susidarančių nuo įvairių deginamų medžiagų. Taip pat turi klaidingo pavojaus funkciją, todėl gali būti montuojamas net ir šalia viryklės. Aptikus gaisro pavojų, detektorius iškart apie tai praneš garsiniu signalu, kurį išgirs net ir Jūsų neprigirdinti močiutė. Taip pat matysite degantį raudonos spalvos šviesos diodų raudona lemputė. Kidde i9040EU Dūmų Detektorius turi mygtuką skirtą jo išbandymui, todėl galėsite visus šeimos narius ar kolegas supažindinti su garsu ir jo reikšme.

Svarbiausia, kad baiginėjantis baterijai ar įvykus kitam sutrikimui pats prietaisėlis pradės skleisti garsus ir nuolatos prašytis dėmesio. Detektorius net skleisdamas erzinančius garsus ir turėdamas mažai energijos, puikiai veiks ir toliau Jus saugos.

Kidde

Kidde tai didžiausias priešgaisrinės saugos produktų gamintojas pasaulyje.  Kompanija įsikūrusi JAV nuolatos plečiasi ir ieško naujų technologijų, kad apsaugotų kuo daugiau pasaulio žmonių.  Įmonė veikia jau daugiau kaip 90m. ir jų kuriama produkcija pasitiki bei naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Tapkite tokiu ir Jūs!

 

 

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 3 kg
Techninė specifikacija
Techniniai Duomenys
Garsinis Signalas, dB 85
Baterija/os Yra
Svoris, g 140
Garantija 3
Matmenys
Aukštis, mm 35
Skersmuo, mm 98