KIDDE 7DCO anglies monoksido detektorius su skaitmeniniu ekranu

53.02 34.50

  • Kilmės šalis – JAV. Gamintojas – Kidde.
  • Veikia elektrocheminės kenksmingų medžiagų aptikimo technologijos dėka.
  • Maksimali matavimo indikacija 999 PPM.
  • Aptikus anglies monoksido garsinis signalas siekia net 85 decibelus.
  • Labai lengvas ir kompaktiškas.
  • Į komplektaciją įeina Anglies Monoksido Detektorius su baterijomis.
  • Nemokama 10 metų garantija.

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Kidde 7DCO Anglies Monoksido Detektorius

Kidde 7DCO Anglies Monoksido Detektorius tai mažas prietaisėlis, kuris gali Jums ir Jūsų šeimos nariams išgelbėti gyvybę. Anglies monoksidas – bespalvės, bekvapės, beskonės, visiškai nedirginančios dujos. Todėl galite vieną naktį užmigę ir nebeatsikelti. Įsigykite šį prietaisėlį ir sumažinkite riziką savo šeimai. Šis Kidde 7DCO Anglies Monoksido Detektorius naudoja elektrocheminę kenksmingų medžiagų aptikimo technologiją ir ore atsirandančias smalkes pajunta ypač greit. Matavimus atlieka kas 15 sekundžių. Matavimo diapazonas 0 – 999PPM.

Susikaupus pavojingam anglies monoksido kiekiui, detektorius iškart apie tai praneš raudona LED lempute bei garsiniu signalu, kuris siekia net 85 dB, todėl jį išgirs net ir Jūsų neprigirdinti močiutė.  Taip pat Kidde 7DCO Anglies Monoksido Detektorius turi mygtuką skirtą jo išbandymui/atstatymui. Galėsite visus šeimos narius ar kolegas supažindinti su garsu ir jo reikšme. Detektorius fiksuoja informaciją apie kenksmingų medžiagų užfiksavimo kiekį. „Peak“ funkcija leis Jums pamatyti didžiausią nustatytą CO kiekį aplinkoje.

Jutiklis nuolat stebi savo sveikatą ir atsiradus negalavimui parodys informaciją savo LCD ekrane ir įjungs signalą, kuris atkreips Jūsų dėmesį. Jame jau yra integruota vidinė baterija todėl detektorius puikiai veiks net jei ir neturėsite elektros. Prietaisui suteikiama net 10 metų garantiją. O tai yra ~40% ilgiau tarnaujantis detektorius nei kitų panašių gamintojų.

Detektorius turi specialų savo laikiklį todėl jį galima montuoti ne tik ant sienos bet ir tiesiog pastatyti jums patinkančioje lygioje vietoje.

Kidde

Kidde tai didžiausias priešgaisrinės saugos produktų gamintojas pasaulyje.  Kompanija įsikūrusi JAV nuolatos plečiasi ir ieško naujų technologijų, kad apsaugotų kuo daugiau pasaulio žmonių.  Įmonė veikia jau daugiau kaip 90m. ir jų kuriama produkcija pasitiki bei naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Tapkite tokiu ir Jūs!

 

 

Techninė specifikacija
Techniniai Duomenys
Garsinis Signalas, dB 85
Jautrumas, PPM 0 - 999
Baterija/os Yra
Garantija 10