KIDDE 5DCO anglies monoksido detektorius 7 metų garantija

45.00 36.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – JAV. Gamintojas – Kidde.
  • Veikia elektrocheminės kenksmingų medžiagų aptikimo technologijos dėka.
  • Labai greit aptinka anglies monoksidą ore.
  • Aptikus anglies monoksido garsinis signalas siekia net 85 decibelus.
  • Turi skaitmeninį LCD ekraną, todėl galėsite tikrinti anglies monoksido kiekį net tamsoje.
  • Labai lengvas ir kompaktiškas. Sveria tik 196g.
  • Į komplektaciją įeina Anglies Monoksido Detektorius su baterijomis.
  • 7 metų garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Kidde 5DCO anglies monoksido detektorius

Kidde 5DCO Anglies Monoksido Detektorius tai mažas prietaisėlis, kuris gali Jums ir Jūsų šeimos nariams išgelbėti gyvybę. Anglies monoksidas – bespalvės, bekvapės, beskonės, visiškai nedirginančios dujos. Todėl galite vieną naktį užmigę ir nebeatsikelti. Įsigykite šį prietaisėlį ir sumažinkite riziką savo šeimai. Šis Kidde 5DCO Anglies Monoksido Detektorius naudoja elektrocheminę kenksmingų medžiagų aptikimo technologiją ir ore atsirandančias smalkes pajunta ypač greit. Smalkių kiekis nuolatos rodomas LCD ekrane, kurį puikiai įžiūrėsite ir tamsoje. Susikaupus pavojingam anglies monoksido kiekiui, detektorius iškart apie tai praneš garsiniu signalu, kuris siekia net 85 dB todėl jį išgirs net ir Jūsų neprigirdinti močiutė.  Taip pat Kidde 5DCO Anglies Monoksido Detektorius turi mygtuką skirtą jo išbandymui, todėl galėsite visus šeimos narius ar kolegas supažindinti su garsu ir jo reikšme. Detektorius fiksuoja ir rodo informaciją LCD ekrane apie didžiausią kenksmingų medžiagų kiekį nuo paskutinio užfiksavimo.

Svarbiausia, kad baiginėjantis baterijai pats prietaisėlis pradės skleisti garsus ir nuolatos prašytis naujų elementų. Ir netgi Jums bandant jį primontuoti be baterėjų, jis Jums apie tai praneš. Taip išvengsite bereikalingo darbo ir sutaupysite jėgų, jei netyčia pamirštumėt įdėti baterijas.  Taip pat detektorius net skleisdamas erzinančius garsus ir turėdamas mažai energijos, puikiai veiks ir toliau Jus saugos.

Kidde 5DCO Anglies Monoksido Detektorius perspėja kai jam reikia keisti daviklį, tai turėtų įvykti po 7m. Visą šį laikotarpį turėsite galiojančią garantiją, todėl kilus neaiškumams visad galėsite kreiptis į atstovus dėl garantinio.  Prietaisas Pagamintas pagal Didžiosios Britanijos standartus ir atitinka EN50291: 2001 bei yra pažymėtas CE ženklu;