KIDDE 10Y29 optinis dūmų detektorius

34.34 26.50

  • Kilmės šalis – JAV. Gamintojas – Kidde.
  • Aptikus anglies monoksido ar gaisro pavojų garsinis signalas siekia net 85 dB.
  • Labai lengvas ir kompaktiškas. Sveria tik 128 g.
  • Dūmų detektorius parduodamas su baterijomis.
  • Lengvas ir patogus montuoti bei naudoti.
  • 10 metų garantija jutikliui ir baterijoms.

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.

Prekė yra sandėlyje. Kiekis ribotas!

Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Kidde 10Y29 optinis dūmų detektorius

Kidde 10Y29 optinis dūmų detektorius – mažas prietaisėlis, kuris gali Jums ir Jūsų šeimos nariams išgelbėti gyvybę aptikdamas dūmų ar ugnies pavojų. Labai lengvai aktyvuojamas – pritvirtinus prie laikiklio.

Dūmų detektorius tikrina ar aplinkoje nėra dūmų, susidarančių nuo įvairių deginamų medžiagų. Taip pat turi klaidingo pavojaus funkciją, todėl gali būti montuojamas net ir šalia viryklės (tai reiškia, kad jei prietaisas įsijungtų jums ruošiant maistą, Jūs galėsite išjungti paspaudę mygtuką). Aptikus gaisro pavojų, detektorius iškart apie tai praneš garsiniu signalu.

Kidde 10Y29 Optinis Dūmų Detektorius turi mygtuką skirtą jo išbandymui, todėl galėsite visus šeimos narius ar kolegas supažindinti su garsu ir jo reikšme.

Detektorius jau yra su integruota baterija, kurios veikimas siekia 10 metų. Tačiau Jums neteks pastoviai tikrinti ir baimintis ar ji jau baigėsi, ar prietaisas dar veikia. Likus 30 dienų iki baterijos gyvavimo pabaigos, pats detektorius Jums primins, kad laikas įsigyti jo pakaitalą.

Kidde 10Y29 Optinis Dūmų Detektorius Jums ypač tiks jei turite vaikų ir ketiname jį kur nors pastatyti.  Kodėl? Nes jis turi užraktą nuo vaikų, kuris saugo nuo nepageidaujamo išardymo.  Jį galima montuoti visose patalpose, kuriose galėtų kilti gaisro pavojus.

Kidde

Kidde – tai didžiausias priešgaisrinės saugos produktų gamintojas pasaulyje.  Kompanija įsikūrusi JAV nuolatos plečiasi ir ieško naujų technologijų, kad apsaugotų kuo daugiau pasaulio žmonių.  Įmonė veikia jau daugiau kaip 90 metų, o jų kuriama produkcija pasitiki bei naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Tapkite tokiu ir Jūs!

 

 

 

Techninė specifikacija
Techniniai Duomenys
Garsinis Signalas, dB 85
Baterija/os Yra
Svoris, g 128
Garantija 10
Matmenys
Aukštis, mm 42
Skersmuo, mm 104