KIDDE 10SCO kombinuotas anglies monoksido (smalkių) ir dūmų detektorius

50.82 41.90

  • Kilmės šalis – JAV. Gamintojas – Kidde.
  • Veikia elektrocheminės kenksmingų medžiagų stebėjimo technologijos dėka.
  • Aptikus anglies monoksido ar gaisro pavojų garsinis signalas siekia net 85 dB.
  • Labai lengvas ir kompaktiškas. Sveria tik 360 g.
  • Su nutildymo funkcija „Hush“.
  • Su baterijomis, todėl nėra priklausomas nuo elektros tiekimo.
  • Su mechanizmu apsaugančiu nuo netyčinio išmontavimo.
  • Galima pakeisti bateriją nenumontuojant detektoriaus.
  • 10 metų garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Kidde 10SCO anglies monoksido ir dūmų detektorius

Kidde 10SCO Anglies Monoksido ir Dūmų Detektorius – tai mažas prietaisėlis, kuris gali Jums ir Jūsų šeimos nariams išgelbėti gyvybę. Anglies monoksidas – bespalvės, bekvapės, beskonės, visiškai nedirginančios dujos. Įsigykite šį prietaisėlį ir sumažinkite riziką savo šeimai. Šis Kidde 10SCO Anglies Monoksido ir Dūmų Detektorius naudoja elektrocheminę kenksmingų medžiagų aptikimo technologiją ir ore atsirandančias smalkes ar dūmus pajunta ypač greit.

Šis detektorius ne tik apsaugo Jus nuo smalkių pavojaus, bet gali išgelbėti nuo gaisro. Jis turi tu atskirus ir visiškai vienas nuo kito nepriklausomus jutiklius.  Tai dūmų ir anglies monoksido jutikliai. Dūmų detektorius tikrina ar aplinkoje nėra dūmų susidarančių nuo įvairių deginamų medžiagų. Anglies monoksido detektorius tikrina ar ore nesklando smalkės ir negrasina Jūsų bei aplinkinių sveikatai.

Susikaupus pavojingam anglies monoksido kiekiui ar aptikus gaisro pavojų, detektorius iškart apie tai praneš garsiniu signalu, kurį išgirs net ir Jūsų neprigirdinti močiutė. Taip pat matysite degantį raudonos spalvos LED indikatorių bei girdėsite balso pranešimą anglų kalba. Balso pranešimas nusakys koks pavojus iškilo.  Taip pat Kidde 10SCO Anglies Monoksido ir Dūmų Detektorius turi mygtuką skirtą jo išbandymui/atstatymui, todėl galėsite visus šeimos narius ar kolegas supažindinti su garsu ir jo reikšme. Detektorius fiksuoja ir saugo informaciją apie didžiausią kenksmingų medžiagų (CO) kiekį viršijantį 100PPM. Ši funkcija Jums leidžia patikrinti ar Jums nesant namuose, nekilo pavojaus.

Integruota kontrolės sistema stebi nuolatinį detektoriaus sistemos, jutiklių ir baterijų veikimą. Svarbiausia, kad baiginėjantis baterijai ar įvykus kitam sutrikimui  pats prietaisėlis pradės skleisti garsus ir nuolatos prašytis dėmesio. Taip pat detektorius net skleisdamas erzinančius garsus ir turėdamas mažai energijos, puikiai veiks ir toliau Jus saugos.

Kidde 10SCO Anglies Monoksido ir Dūmų Detektorius gali būti montuojamas ant sienos arba lubų – ten, kur galėtų atsirasti CO ir dūmų pavojus. Prietaisas po 10 ilgų veikimo metų perspės apie naujo detektoriaus įsigijimo reikalingumą.

Kidde „10SCO“ yra vienintelis detektorius pasaulyje, atitinkantis tiek PN-EN14604: 2006F (EN14604: 2005) standartą namų dūmų detektoriams, tiek ir PN-EN50291-1: 2010 standartą anglies monoksido detektoriams.

Kidde

Kidde – tai didžiausias priešgaisrinės saugos produktų gamintojas pasaulyje.  Kompanija įsikūrusi JAV nuolatos plečiasi ir ieško naujų technologijų, kad apsaugotų kuo daugiau pasaulio žmonių.  Įmonė veikia jau daugiau kaip 90 metų ir jų kuriama produkcija pasitiki bei naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Tapkite tokiu ir Jūs!

 

 

Techninė specifikacija
Techniniai Duomenys
Garsinis Signalas, dB 85
Svoris, g 360
Garantija 10
Matmenys
Aukštis, mm 45
Skersmuo, mm 145