KIDDE 10LLDCO anglies monoksido detektorius 10 metų garantija

69.00 52.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – JAV. Gamintojas – Kidde.
  • Veikia elektrocheminės kenksmingų medžiagų stebėjimo technologijos dėka.
  • Aptikus anglies monoksido ar gaisro pavojų garsinis signalas siekia net 85 decibelus.
  • Labai lengvas ir kompaktiškas. Sveria tik 360 g.
  • Su nutildymo funkcija „Hush“.
  • Su baterijomis, todėl nėra priklausomas nuo elektros tiekimo.
  • Su mechanizmu apsaugančiu nuo netyčinio išmontavimo.
  • Galima pakeisti bateriją nenumontuojant detektoriaus.
  • Nemokama 10 metų garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Kidde 10LLDCO anglies monoksido detektorius

Kidde 10LLDCO Anglies Monoksido Detektorius tai mažas prietaisėlis, kuris gali Jums ir Jūsų šeimos nariams išgelbėti gyvybę. Anglies monoksidas – bespalvės, bekvapės, beskonės, visiškai nedirginančios dujos. Todėl galite vieną naktį užmigę ir nebeatsikelti. Įsigykite šį prietaisėlį ir sumažinkite riziką savo šeimai. Šis Kidde 10LLDCO Anglies Monoksido Detektorius naudoja elektrocheminę kenksmingų medžiagų aptikimo technologiją ir ore atsirandančias smalkes pajunta ypač greit. Prietaisas testuoja aplinką kas 1 s, o jo jautrumas net 10ppm.

Smalkių kiekis nuolatos rodomas LCD ekrane, kurį puikiai įžiūrėsite ir tamsoje. Tai pat įrenginys turi 3 spalvų LED indikatorius. Žalias reiškia, kad viskas yra gerai ir prietaisas veikia tinkamai. Jis mirksi reguliariai kas 30 s. Geltonas įspėja apie senkančias baterijas ir/ar prietaiso gedimą. Raudonos spalvos indikatorius įsižiebia kai aptinkamas pavojingas anglie smonoksido kiekis patalpoje.

Susikaupus pavojingam anglies monoksido kiekiui, detektorius iškart apie tai praneš garsiniu signalu, kurį išgirs net ir Jūsų neprigirdinti močiutė.  Taip pat Kidde 10LLDCO Anglies Monoksido Detektorius turi mygtuką skirtą jo išbandymui/atstatymui, todėl galėsite visus šeimos narius ar kolegas supažindinti su garsu ir jo reikšme. Detektorius fiksuoja ir rodo informaciją LCD ekrane apie didžiausią kenksmingų medžiagų (CO) kiekį nuo paskutinio užfiksavimo.

Svarbiausia, kad baiginėjantis baterijai pats prietaisėlis pradės skleisti garsus ir nuolatos prašytis naujų elementų. Taip pat detektorius net skleisdamas erzinančius garsus ir turėdamas mažai energijos, puikiai veiks ir toliau Jus saugos.

Kidde 10LLDCO Anglies Monoksido Detektorius gali būti montuojamas ant sienos arba tiesiog pastatomas ten kur galėtų atsirasti CO. Pritaisas automatiškai įsijungia jį pritvirtinus prie montavimo laikiklio.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 2 kg
Garantija

10

Aukštis, mm

70

Jautrumas, PPM

10

Baterija/os

Yra

Ilgis, mm

118

Plotis, mm

40