Junkers FKT – 2W tik Saulės Kolektorius be Papildomų Priedų. Naudingas Paviršiaus Plotas 2.35m²

744.89

Palyginti
  • Kilmės šalis – Vokietija. Gamintojas – Robert Bosch GmbH.
  • Naudingas paviršiaus plotas 2.35m².
  • Panaudoja saulės energiją net debesuotą dieną.
  • Plokščias, skirtas montuoti horizontaliai.
  • Tinka tvirtinimui prie visų tipų stogo dangos.
  • 24 mėn. nemokama garantija.
  • Dėl papildomų detalių ir komplektacijų kreipkitės į mus ir mielai padėsime išsirinkti.

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: 8718530945 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Junkers FKT – 2W saulės kolektorius

Jei visad svajojote būti savarankiški ir nepriklausomi, nemokėti stipriai išpūstų kainų už šildymą ir žinoti būtent kam ir kiek išleidžiate – tai saulės kolektoriai Junkers FKT – 2W yra kaip tik Jums. Saulė niekad neatsiųs sąskaitų už šildymą, mažiau teršite orą ir tausosite gamtą.

Saulės kolektorius veikia gan paprastu principu, pasisavinta saulės energija fotovoltinio proceso metu yra paverčiama į elektros energiją. Jums nebereikės laukti saulės ir keikti prastų orų. Dėl šiuolaikinių technologijų, saulės kolektoriai geba pasisavinti saulės energiją net debesuotą dieną, tad lietūs Jums bus nebaisūs! Turbūt natūraliai norėsite elektros energiją naudoti ir tamsiu paros metu, todėl tam tikslui galite prie savo kolektorių prijungti akumuliatorines baterijas, kurios kaups perteklinę energiją ir šviečiant mėnuliui galėsite naudoti būtent jas. Taip pat prie saulė skolektorių puikiai tiks ir šilumos siurbliai.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį įrenginį – kreipkitės  ir mes Jums padėsime! Visa papildoma informacija tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Svoris 46 kg
Išmatavimai 8.7 x 217 x 117.5 cm