HITACHI YUTAKI S 4,3kW be talpos vienfazis šilumos siurblys

5,042.00 4,285.00

Palyginti

 

  • Kilmės šalis – Japonija;
  • Hitachi Yutaki šilumos siurblys oras-vanduo;
  • Aukščiausios kokybės ir efektyvumo Hitachi A+++ energijos klasės šilumos siurblys, skirtas patalpoms šildyti, vėsinti ir karštam buitiniam vandeniui ruošti;
  • Šilumos siurbliai veikia su R32 freonu, tad yra draugiški gamtai;
  • Dėka Yutaki serijos šilumos siurblių gamyboje naudojamų inovatyvių sprendimų, šilumos siurblių galia krenta nežymiai, krentant lauko temperatūrai iki didelių šalčių;
  • Patobulintos sparnuotės ir našesni šilumokaičiai Hitachi šilumos siurblių išoriniams blokams leidžia veikti tyliai ir ypač efektyviai ištisus metus tiek veikiant vėsinimo, tiek ir šildymo režimu.  ;
  • Galia – 4,3kW.

 

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.

Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Produkto kodas: RAS-2.0WHVRP1 + RWM-2.0R1E Kategorijos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

Skirtas kai reikalingas individualus sprendimas šildymui bei karšto vandens ruošimui.

Apie įmonę
Hitachi kompanija turi daugiau nei 60-ies metų patirtį šildymo įrangos gamyboje ir yra pagaminu virš 4,5 milijono šildymo, paremto oru, įrenginių. Hitachi siekis – pateikti aukščiausio lygio ir kokybės įrangą. Kliento poreikis yra pirmoje vietoje, todėl į kokybę investuojama daugiausia. Siekiant optimizuoti procesus, dalis gamybos buvo perkelta į Europą, kad įranga klientus pasiektų dar greičiau. Yutaki gaminiai pritaikyti mūsų regionui, todėl atitinka visus aukščiausios kokybės standartus.
Dviguba nauda – ir šildome, ir šaldome
Klientai pageidauja ne tik turėti įrenginį, kuris šildytų žiemos metu ar ruošti karštą buitinį vandenį ištisus metus, bet ir atitinkamai pritaikius šildymo sistemą, šilumos siurblį panaudoti vėsinimui karštuoju metų laiku. Yutaki šilumos siurbliai yra būtent tokie.
Šilumos siurblys oras – vanduo ne tik naujiems namams
Įrangą naudoti galime ne tik naujose sistemose, bet ir renovuojamose, o reikalavimams visai nebūtinas grindinis šildymas, tiks ir radiatoriai. Yutaki šilumos siurbliai valdo dviejų skirtingų temperatūrų zonas, tokias kaip grindinis šildymas pirmajame aukšte ir radiatorinis šildymas antrajame aukšte.
Efektyvumas – aukščiausio lygio
Oras-vanduo šilumos siurbliai yra pripažinti vienais efektyviausių šilumos šaltinių, nes jie pagamina gerokai daugiau šilumos nei sunaudoja elektros energijos, o naujieji Yutaki šilumos siurbliai su gamtai draugišku R32 freonu patenka tarp aukščiausią efektyvumą turinčių ir mažiausiai įtakos gamtai darančių šilumos siurblių, kurie turi net A+++ klasifikaciją.
Hitachi Yutaki šilumos siurblių valdiklis yra vartotojui lengvai suprantamas ir įsisavinamas, o šildymo, vėsinimo ar karšto vandens ruošimo funkcijos reguliavimas ypatingai paprastas.
Papildoma informacija

Papildoma informacija

Minimali šildymo galia, kW

1,85

Maksimali šildymo galia, kW

7,00

Minimali vėsinimo galia, kW

4,00

Maksimali vėsinimo galia, kW

5,00

Garso galios lygis patalpoje, dB

37

Vidinio bloko aukštis, mm

782

Vidinio bloko gylis, mm

275

Vidinio bloko plotis, mm

450

Vidinio bloko svoris, kg

35

Vėsinimo SEER ⁴

3.36

Šildymo SCOP ¹

3.58