Granulinis (kombinuotas) katilas Moderator Unica Vento Bio 50 kW

3,600.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – “Moderator” Sp. z o.o.
  • Efektyvumas 91 %.
  • Kuras – granulės (6-8mm), smulki akmens  anglis, malkos iki 30% drėgnumo, anglies ir malkų mišinys (70 % ir 30%), briketai.
  • Šildymo galia – 50 kW.
  • Komplektacija: automatiškai išsivalantį granulių degiklį, kuro padavimo sistemą su valdymo bloku, granulių talpyklą, ketaus groteles, pelenų dėžę, valymo reikmenis.
  • Kuro talpa gali būti statoma iš abiejų katilo pusių.
  • Nemokama 36 mėnesių garantija suvirinimo siūlėms ir korpusui, 24 mėnesių garantija elektrinėms dalims, jeigu montavimo darbai atitinka gamintojo reikalavimus.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Kategorija: Žyma:
Aprašymas

Aprašymas

Granulinis (kombinuotas) katilas Moderator Unica Vento Bio 50 kW

Granulinis (kombinuotas) katilas Moderator Unica Vento Bio 50 kW – tai ypatingas kūrinys. Moderator katilai kilę iš Lenkijos, jau suaugę ir subrendę per daugiau nei 30 savo gyvavimo metų. Nuo savo atsiradimo laikų, kieto kuro katilai drauge su granuliniais katilais buvo moderniausi ir greit užsitarnavo aukštą vietą vartotojų akyse.  Bėgant metams, kompanija plėtė savo veiklą ir užkariavo užsienio rinkas. Anot gamintojų pagrindinis kokybės rodiklis yra auganti produkcijos paklausa ir partnerių skaičius pasaulyje, o ne apdovanojimai, kurių įmonei taip pat nestinga. 

Žinomiausių gamintojų granuliniai katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Radote pigiau? Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt