Granulinis katilas Black Star – Biopel 200 kW

24,900.00 22,399.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Danija/Čekija. Gamintojas – NBE ProductionA/S – OPOP.
  • Efektyvumas iki 96 %.
  • Kuras – medienos granulės Ø 6 – 8 mm.
  • Katilo galios moduliacija nuo 10 iki 100 procentų.
  • Minimali galia 59,9 kW, maksimali 201,4 kW.
  • Automatinis granulių padavimas ir uždegimas.
  • Galimybė katilo degiklį tvirtinti tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje.
  • Nemokamas katilo aptarnavimas bei pagalba internetu 24/7.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Kategorijos: , Žymos: , ,
Aprašymas

Aprašymas

OPOP

Populiarusis granulinis katilas OPOP Black Star 200 kW – danų kompanijos NBE Production A/S ir čekų gamintojo OPOP bendras kūrinys.

Granulinis katilas OPOP Black Star 200 kW

Black Star produktas pasižymi ilgaamžiškumu, ekonomiškumu ir patogumu naudotis. Tai reiškia, kad įsigijus šį katilą neteks rautis plaukų nuo streso ir po keleto metų ieškoti naujo. Taip pat nereikės vasaros metu veržtis diržų, kad žiemą įpirktumėte kurą. O svarbiausia, šis katilas reiškia, kad savo vakarus galėsite leisti su šeima, o ne katilinėje. Kodėl? Nes jis valdomas internetu! Plius katilą maitinti tereikia kartą per savaitę (priklausomai nuo turimos granulių talpos).

Danų kompanija NBE Production A/S granulinius degiklius, kurie jau yra šiame katile, gamina daugiau nei 15 metų, pastoviai atnaujindama, tobulindama ir visokeriopai pritaikydama augantiems klientų poreikiams.

Black Star katilas taip pat turi interneto prieigą, kuri leidžia vartotojui daug lengviau kontroliuoti savo katilą naudojant Stokercloud programėlę. Užregistravę savo katilą šioje bendruomenėje, galėsite ne tik jį valdyti ir keisti nustatymus nuotoliniu būdu, bet ir naudotis visais atnaujinimais bei gauti perspėjimus į elektroninį paštą ir/arba sms žinute. Kad galėtumėte naudotis šia paslauga Jums tereikia interneto ir išmaniojo įrenginio (tokio kaip mobilusis telefonas ar planšetinis kompiuteris). Dar vienas didelis privalumas naudojant StokerCloud programėlę yra tai, kad Jūsų katilą taip pat galės stebėti ir oficialūs atstovai Lietuvoje, kurie iškilus problemoms ar atsiradus gedimui turės galimybę juos pašalinti nuotoliniu būdu. Išvykstant atostogauti nebereikės prašyti kaimynų kad patikrintų/užkurtų katilą. Tą galėsite daryti patys nuotoliniu būdu ir palikti savo “mažylį” serviso auklių priežiūroje. Tik nepamirškite iš anksto pranešti apie savo išvykimą!

OPOP kompanija turi net 60 metų kietojo kuro katilų bei krosnelių gamybos patirtį ir sukūrė platų partnerių tinklą Danijoje, Rusijoje, Lietuvoje, Latvijoje, Graikijoje, Šveicarijoje, Bulgarijoje, Lenkijoje, Mongolijoje, Rumunijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Baltarusijoje, Estijoje ir t.t.

Populiariausių gamintojų granuliniai katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais!  Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 arba info@katilas.lt