Granulinis daniškas karšto oro generatorius RTB Air 26,9 kW

5,720.00 4,290.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Danija. Gamintojas – NBE ProductionA/S .
  • Efektyvumas iki 96,4%;
  • 50 proc. pigiau šildytis, palyginus su kitais analogiškais įrenginiais (dyzelinis/tepalas);
  • Paprastas ir pigus įrengimas – tik elektros maitinimo lizdas ir dūmtraukis;
  • Tikslus ir lengvas temperatūros reguliavimas;
  • 10“ belaidis ekranas;
  • Įmontuotas dūmų ištraukimo ventiliatorius;
  • Didelė ir talpi pelenų dėžė – savaime susitankinančius pelenus reikės išberti sudeginus 3 t granulių;
  • Galimybė prie kuro talpyklos prijungti išorinį sraigtą.
  • 60 mėnesių garantija katilo korpusui, 24 mėnesių garantija mechaninei ir elektrinei daliai. Garantija netaikoma savaime susidėvinčioms dalims.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

Aprašymas

Aprašymas

Granulinis daniškas karšto oro generatorius RTB Air 26,9 kW

Pats naujausias ir inovatyviausias Danijos gamintojo NBE Production A/S produktas – RTB Air. Tai itin efektyvi ir ekonomiška oro šildymo sistema, tinkanti tokiose erdvėse kaip angarai, sandėliai ar įvairios paskirties dirbtuvės. Viskas, ko reikia RTB Air – prijungti prie dūmtraukio ir elektros maitinimo lizdo. Jokio brangaus ir daug laiko reikalaujančio ortakių įrengimo. Tiesiog, prijunkite RTB Air prie dūmtraukio, įjunkite į elektros maitinimo lizdą ir šildykite! Palyginus su įprastiniu dyzeliniu arba tepaliniu oro šildytuvu, RTB Air naudoja ekologišką, gamtai ir Jums draugišką kurą – medienos granules.

NBE

NBE Production A/S jau 10 metų karaliauja Lietuvos rinkoje ir yra vertinama daugelio vartotojų. Šiandien kompanija turi daugiau nei 60,000 patikrintų ir veikiančių sistemų visame pasaulyje. Jie taip pat užkariavo ~65% Danijos rinkos. NBE Production A/S didžiausią dėmesį skiria savo produktų pritaikymui vidutiniam žmogui, su vidutinėmis pajamomis. Tai reiškia, jie siekia užtikrinti aukščiusią kokybę, bei įdiegti naujausias technologijas už visiems prieinamą kainą. Tai ypač naudinga lietuviams, nes juk visad norime įsigyti kuo pigesnį, bet ilgaamžiškesnį ir kokybišką daiktą, kuris nebūtų pagamintas Kinijoje. Štai ir jis!

Žinomiausių gamintojų granuliniai katilai čia.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą– kreipkitės ir mūsų ekspertai Jums padės visais klausimais! Visa papildoma informacija ir pasiūlymai tel.: +370 611 35535 +370 686 11089 ir +370 686 13772 arba info@katilas.lt