Galmet SGW(L) P kombinuotas horizontalus vandens šildytuvas, išorinis šilumokaitis (talpa-talpoje) 80l

273.00 218.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – „Galmet Sp.z.o.o“ Sp.K.
  • Vandens šildytuvo nominalus tūris 80l.
  • Horizontalus montavimas.
  • Vandenį šildo „U“ formos dvigubas šilumokaitis.
  • EXTRA GLASS® keraminė emalė + magnio anodas.
  • Talpos konstrukcija leidžia maksimaliai greitai sušildyti buityje naudojamą vandenį – šildymo sistemos vanduo prateka vandens šildytuvo išorine dalimi („vandens marškiniais“) greitai sušildydamas talpoje esantį buitinį vandenį.
  • Cirkuliacinė anga ir dėklas davikliui yra standartinėje komplektuotėje.
  • Galimybė įmontuoti el. šildymo elementą.
  • Laikikliai šildytuvui papildomai.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

 

Produkto kodas: 20-084900 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Galmet SGW(L) P kombinuotas horizontalus vandens šildytuvas su išoriniu šilumokaičiu (talpa-talpoje), 80l

Galmet SGW(L) P – tai kombinuotas vandens šildytuvas su išoriniu šilumokaičiu (talpa – talpoje). Vandens šildytuvo nominalus tūris 80l. Montuojamas horizontaliai. Talpos konstrukcija leidžia maksimaliai greitai sušildyti buityje naudojamą vandenį – šildymo sistemos vanduo prateka vandens šildytuvo išorine dalimi („vandens marškiniais“) greitai sušildydamas talpoje esantį buitinį vandenį. Cirkuliacinė anga ir dėklas davikliui jau yra standartinėje komplektuotėje. Taip pat Galmet SGW(L) P 100l yra galimybė įmontuoti el. šildymo elementą.

Tai puikus įrenginys, kuris ne tik palengvins Jūsų gyvenimą, bet ir taps neatsiejama  jo dalimi.  Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį produktą ar pasikonsultuoti dėl jo tinkamumo Jums, nedvejokite, skambinkite tel: +3706 113 5535 bei rašykite el.paštu: info@katilas.lt. Mūsų puikieji konsultantai visad Jums maloniai patars ir padės tinkamai išsirinkti, kad ilgai galėtumėte džiaugtis produktu.

„GALMET“ bendrovė savo sėkmingą veiklą pradėjo nuo 1983 metų Lenkijos pietuose. Įmonės vadovas Stanislav Galara subūrė nedidelę bendraminčių komandą, o laikui bėgant tapo viena labiausiai besivystančių savo srities bendrovių. 22 000 kv.m gamybinėse patalpose dirba 700 kvalifikuotų inžinierių, darbininkų.

Nuolatinio gamyklos tobulinimo, automatizavimo ir tik geriausių rezultatų siekimas, „GALMET“ įmonės produktus padarė žinomus daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių.

Elektriniai buitiniai vandens šildytuvai, vandens šildytuvai su šilumokaičio kontūru, buferinės talpos, šilumos akumuliacinės talpos ir kaupikliai – tai didelis vandens šildymo įrenginių pasirinkimas, be kurių neįsivaizduojame šiandieninės šildymo sistemos.

Jeigu trūksta papildomos informacijos ar sunku išsirinkti sau tinkantį produktą – kreipkitės tel.: +370 611 35535, +370 68613772, +370 68611089 arba info@katilas.lt

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Nominalus tūris, l

80

Maksimalus darbinis slėgis talpoje, Mpa

0,6

Maksimalus darbinis slėgis šilumokaityje, Mpa

Maksimali darbinė temperatūra šilumokaityje, °C

Šilumokaičio paviršiaus plotas, m2

Šilumokaičio galingumas (70/10/45°C), kW

Našumas, l/h

Ilgis, mm

850

Svoris, kg

41

Tūrio filtras

40 – 80 l, 100 – 140 l

Vandens šildytuvo tipo filtras

, ,

Vandens šildytuvo padėties filtras

Skersmuo, mm

470 / 505