Galmet SGW(L) horizontalus vandens šildytuvas su dvigubu U šilumokaičiu 140l

270.00 216.00

Palyginti
  • Kilmės šalis – Lenkija. Gamintojas – „Galmet Sp.z.o.o“ Sp.K.
  • Vandens šildytuvo nominalus tūris 140l.
  • Horizontalus montavimas.
  • Vandenį šildo „U“ formos šilumokaitis.
  • EXTRA GLASS® keraminė emalė + magnio anodas.
  • Cirkuliacinė anga ir dėklas davikliui yra standartinėje komplektuotėje.
  • Šilumos izoliacija – poliuretanas, išorinė apdaila – plastikas.
  • Galimybė įmontuoti el. šildymo elementą.
  • Laikikliai šildytuvui – papildomai.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

 

Produkto kodas: 21-145100 Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

Galmet SGW(L) horizontalus vandens šildytuvas su dvigubu U šilumokaičiu 140l

Galmet SGW(L) – tai kombinuotas vandens šildytuvas su dvigubu U tipo šilumokaičiu. Montuojamas horizontaliai. Talpos konstrukcija leidžia maksimaliai greitai sušildyti buityje naudojamą vandenį. Cirkuliacinė anga ir dėklas davikliui jau yra standartinėje komplektuotėje.

Tai puikus įrenginys, kuris ne tik palengvins Jūsų gyvenimą, bet ir taps neatsiejama  jo dalimi.  Norėdami gauti daugiau informacijos apie šį produktą ar pasikonsultuoti dėl jo tinkamumo Jums, nedvejokite, skambinkite tel: +3706 113 5535 bei rašykite el.paštu: info@katilas.lt. Mūsų puikieji konsultantai visad Jums maloniai patars ir padės tinkamai išsirinkti, kad ilgai galėtumėte džiaugtis produktu.

„GALMET“ bendrovė savo sėkmingą veiklą pradėjo nuo 1983 metų Lenkijos pietuose. Įmonės vadovas Stanislav Galara subūrė nedidelę bendraminčių komandą, o laikui bėgant tapo viena labiausiai besivystančių savo srities bendrovių. 22 000 kv.m gamybinėse patalpose dirba 700 kvalifikuotų inžinierių, darbininkų.

Nuolatinio gamyklos tobulinimo, automatizavimo ir tik geriausių rezultatų siekimas, „GALMET“ įmonės produktus padarė žinomus daugiau kaip dvidešimtyje pasaulio šalių.

Elektriniai buitiniai vandens šildytuvai, vandens šildytuvai su šilumokaičio kontūru, buferinės talpos, šilumos akumuliacinės talpos ir kaupikliai – tai didelis vandens šildymo įrenginių pasirinkimas, be kurių neįsivaizduojame šiandieninės šildymo sistemos.