ACV Comfort nerūdijančio plieno tūrinis karšto vandens šildytuvas, 210l

909.00 682.00

  • Kilmės šalis – Belgija. Gamintojas – „ACV“.
  • Vandens šildytuvo bendra talpa 203 l.
  • Pastatomas.
  • „Talpa – talpoje“ t.y. vidinė geriamojo vandens (vandentiekio) talpa iš visų pusių apgaubta šildymo sistemos (katilo) vandeniu.
  • Putų poliuretano 3 cm izoliacija.
  • Nerūdijančio plieno talpa.
  • Gofruotos vidinės talpos sienelės, ant jų negali nusėsti kalkinės nuosėdos.
  • Komplektacijoje nėra termostato, karšto vandens cirkuliacijos vamzdžio ir pakabinimo laikiklių.
  •  5 metų garantija.

*Pristatymas: Dėl prekių pristatymo termino teirautis šiuo numeriu: +3706 113 5535.
Prekės pristatomos per 1-5 d.d. jeigu pirkimo metu yra sandėlyje. Jeigu sandėlyje nėra, pristatymas gali užtrukti 2-6 savaites.

 

Kategorija:
Aprašymas

Aprašymas

ACV Comfort 210l nerūdijančio Plieno Tūrinis Karšto Vandens Šildytuvas 

ACV Comfort 210l nerūdijančio plieno tūrinis karšto vandens šildytuvas “talpa – talpoje” patiks kiekvienam, norinčiam ilgaamžiško ir patikimo vandens šildytuvo. Jis puikiai tiks tiek Jūsų vonios kambaryje ar virtuvėje tiek katilinėje. 

* Į komplektaciją neįeina termostatas, karšto vandens cirkuliacijos vamzdžio ir pakabinimo laikikliai. Šiuos priedus reikės įsigyti papildomai.

„ACV“ firmos – viena didžiausių gamintojų Belgijoje. Vandens šildytuvai daugiausiai skirti naudoti buityje, visuomeniniuose pastatuose, biuruose, parduotuvėse bei ten, kur minimaliomis sąnaudomis reikia ruošti šiltą buitinį vandenį. Todėl, kad ir kokio dydžio gyvanamąsias patalpas Jūs turėtume Jums pasiūlysime tinkamiausią ir efektyviausią variantą iš gausaus gamintojo asortimento.  „ACV“ šiandien siūlo inovatyvius produktus, kurie atitinka visus keliamus reikalavimus. Jei turite klausimų apie gaminius nedvejokite ir skambinkite mums šiuo numeriu: +3706 113 5535.

ACV Comfort vandens šildytuvai gaminami pagal „ACV“ patentuotą “talpa-talpoje” principą, t. y. kai vidinė nerūdijančio plieno talpa, skirta geriamam vandeniui, iš visų pusių apgaubta šildymo sistemos (katilo) vandeniu. Todėl nėra mažiau šildomų zonų ir negali daugintis kenksmingos bakterijos (legionella). „ACV“ nerūdijančio plieno tūriniai karšto vandens šildytuvai pasižymi tuo, kad vanduo pašildomas per labai trumpą laiką, nes karšto vandens talpos viršus, apačia ir gofruotos sienelės yra apgaubtos katilo vandeniu.

Vandens šildytuvų apdaila gaminama iš polipropileno, užtikrinančio geras estetines savybes ir atsparumą mechaniniams pažeidimams. Gaminami baltos ir mėlynos spalvos šildytuvai.

 

Techninė specifikacija
Techniniai duomenys
Šildymo galia, kW 39
Vandens šildytuvo vidinė talpa, l 126
Maksimali darbinė temperatūra talpoje, °C 90
Karšto vandens talpos šildomo paviršiaus plotas, m2 1,54
Matmenys
Aukštis, mm 1475
Skersmuo, mm 525
Svoris, kg 75